Новини

  21 вересня - Міжнародний день миру

   Традиційно 21вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає виграти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

  21.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всенародний День Батька

  В наші дні, за даними проекту DilovaMova.com, День Батька відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні ініціаторами цього свята виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Під час прес-конференції, що проводилася ініціаторами Всенародного Дня Батька в Україні 18 вересня 2009 року в УНІАН, було оголошено, що кожна третя неділя першого осіннього місяця (вересня) стає датою, коли українське суспільство виказує своє особливе шанування цим загальнолюдським сімейним і державним цінностям.
  В 2021 році Всенародний День Батька припадає на 19 вересня.
  Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Так закладено Богом споконвіку, що Батько є відповідальним за збереження життя дитини, її виховання і духовну настанову. 
    
  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день прибирання

    З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань  проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. «Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». 
     Колектив нашого закладу долучився до Міжнародної акції  прибиранням шкільного подвір’ я, впорядкуванням квітників. А в  суботу дана акція буде мати продовження під час благоустрою території біля власних будівель. 
   
  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  День здоров'я

    Згідно плану роботи філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха , з метою розвитку ключових компетентностей під час занять фізичною культурою спрямованих на розвиток здорового способу життя; виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; розширення рухового досвіду для вдосконалення навичок життєво необхідних рухових дій, використання їх у  повсякденній та ігрові діяльності; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту з 06 по10.09.2021 року був проведений тематичний тиждень фізичної культури та спорту. Всі заходи проводилися з дотриманням  вимог карантину.

  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  1 вересня. День знань

     1 вересня - День знань. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це  день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки- у заклади. Особливим  в історії філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха став Першовересень, адже шкільна родина поповнилася  учнями  із Колюхівського  старостинського округу, яких зустріли хлібом-сіллю, теплим словом та посмішкою. З побажаннями бути успішними, здібними та наполегливими, підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів та осягти омріяної мети звернулися до учнів представник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради Жилінська Т.О.,староста  села Деревенко О., завідувач філії Павленко Т.В.
      Святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і звичайно, закличним дзвінком  на Перший урок запам’ятається  цей день назавжди.
   
  01.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай, початкова школо!

     Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів. Але це тільки початок!
     Їх шкільне життя у початковій школі було цікавим і веселим, але попереду їх очікує не менш насичена, різноманітна і яскрава середня школа - нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння.
     Вітаємо випускників і бажаємо їм гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!
  22.06.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
  Всього новин: 150
https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing