Новини

  День українського добровольця

  14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. День добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності

  З нагоди відзначення Дня українського добровольця класні керівники провели низку різноманітних заходів. Мета кожної  події – подальше зміцнення патріотичного духу молоді, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, популяризація подвигу захисників України та піднесення престижу військової служби в країні.

              Перегляд презентації «Доброволець – герой сьогодення», ознайомлення із історією виникнення свята, розгадування філворд, ( риси характеру   притаманні добровольцям),створення асоціації до слова «ДОБРОВОЛЕЦЬ» , виготовлення малюнків «Вистоїмо– переможемо» - 3 клас ( класний керівник Коваль М.В.).

  Патріотична година  «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» - 6 клас ( класний керівник Лисюк Я.Л.).

              «Добровольці – взірець патріотизму» - інформаційна година 7 клас ( класний керівник Аузяк А.Ю.).

   Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

  15.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  209 - річниця від дня народження великого Кобзаря

  209 - річницю від дня народження великого Кобзаря вшанували у філії І-ІІ ст. с. Дзвониха.

        Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.)  під час  "Щоденні 5" читали та вивчали вірші поета, переглянули мультфільм" Садок вишневий коло хати",  прослухали віршовану розповідь про життєвий шлях Т.Г. Шевченка, залюбки позмагалися під час  вікторини " Чи знаєш  ти  Шевченка?" з використанням  цеглинок  лего,  виготовили аплікація на патріотичну тематику  «Борітеся - поборете!   Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая».

   Лунало слово Кобзаря  під час ранкової зустрічі у  2, 4 класах.

       Першокласники (класний керівник Масюк Н.Л.) переглянули відеопрезентацію «Маленьким дітям про великого Тараса», декламували вірші  та виготовили  ілюстрації до вірша «Тече вода з-під явора…»

   Учні 7 класу ( класний керівник Аузяк А.Ю.) були учасниками поетичної години  «Єднаймо душі словом Кобзаря!».

    Взяли участь в конкурсі читців- декламаторів «І кожне слово його про Україну» учні 6,8, 9 класів ( учитель української мови Чернега О.А.).

    Літературну годину "До висот Шевченківського слова" провів у 5 класі класний керівник Бойчук М.В.

   

     Гортаючи сторінки творчості генія, діти усвідомлюють, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою. Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.

  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день прав жінок

  У Міжнародний день прав жінок учні 1 класу ( класний керівник Масюк Н.Л.), під час ранкової зустрічі переглянули відео «Історія свята», склали розповідь  «Усе починається з мами» та виготовили сувеніри, листівки із словами привітань  для матусь. Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) організували квест – вітання " Мамо, хочу сказати Тобі "Дякую", під час якого виконували цікаві завдання – привітання матусь ( ділилися фото з дитинства , готували смачні бутерброди , дякували рідним за турботу та  любов).

  09.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Запроваджено цю дату з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України.

     До цієї дати у філії  були організовані та проведені  години спілкування ,бесіди за темами: «Автономна Республіка Крим: традиції, культура, релігія» - 8 клас (класний керівник Чернега О.А.); «Героїчні сторінки в історії територіальної цілісності України» - 6 клас ( класний керівник Лисюк Я.Л.);  «Крим – це Україна» -7 клас (класний керівник Аузяк А.Ю.).

  09.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день рідної мови

  21-го лютого уся світова спільнота святкує Міжнародний день рідної мови. Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції.Саме мова є засобом пізнання світу й збагачення нашого життя досвідом попередніх поколінь. Вона – той ланцюжок, що єднає сучасне покоління з минулим і майбутнім, обʼєднує людей у народ, в одну націю.

       Українська мова – одна з найкрасивіших мов у світі. Так вважаємо не лише ми, українці, а й інші жителі світу. Також вона є однією з найбільш вокальних та милозвучних мов світу, є однією із найдавніших на нашому континенті.

    Знати і берегти рідну мову – це обов’язок кожної людини.

  Низка заходів присвячених Міжнародному дню рідної мови:

    -3 клас ( учитель Коваль М.В.)- обговорення презентації до Дня рідної мови, участь у флешмобі  "Я мову шаную свою, зі мною згідні ЗСУ", виготовлення буклетів;

      -4 клас ( учитель Муляр Т.В.)-  вікторина до Міжнародного дня мови, перегляд відео про історію виникнення свята; читання віршів, висловів видатних людей про мову;

    - 5 клас ( учитель Єфімчук Л.І.) – мовна вікторина  «Подорож океаном рідної мови»;

      - 6 клас( учитель Чернега О.А.) – мовний квест;

     - 7 клас (класний керівник Аузяк А.Ю.)- інформаційний дайджест до Міжнародного дня рідної мови " Мова- серце нації";

     - 8 клас ( учитель Чернега О.А.)  - мовний калейдоскоп  «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» .

  21.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  20 лютого ми відзначаємо героїчну й надзвичайно болісну для всіх дату – День Героїв Небесної Сотні. Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Життя віддали найкращі представники нації.

      У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні  у закладі проведені наступні заходи:

  -           5 клас ( кл. керівник Бойчук М.В.) – година пошана  "День Пам'яті Героїв Небесної Сотні";

  -           6 клас( кл. керівник Лисюк Я.Л.) - година спілкування  «Герої не вмирають, доки пам‘ять про них жива», перегляд відеоролика «Віртуальна виставка до Дня Пам‘яті Героїв Небесної Сотні»;

  -           7 клас( кл. керівник Аузяк А.Ю.)- інформаційний проєкт "День пам'яті  Героїв Небесної Сотні";

  -           8 клас ( кл. керівник Чернега О.А.) - революційна хроніка «Ми пам'ятаємо Майдан»;

  -           1 клас( кл. керівник Масюк Н.Л.) - перегляд відео презентації «Уклін вам, герої Небесної Сотні»;

  -           3 клас ( кл. керівник Коваль М.В.)  -  перегляд анімаційного ролика про Героїв Небесної Сотні,  відео презентації;

  -           4 клас ( кл. керівник Муляр Т.В.)-  година – пошана "Вони боролися заради нас",

  -           1- 7 класи -  участь в акції "Ангели пам'яті" ;

  -           3,5,7 класи – участь у поетичному флешмобі "Ангели, які тримають небо".

  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  Всього новин: 233
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing