Новини

  Міжнародного день миру

  До Міжнародного дня миру в Україні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. У наш час, коли в країні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Цього дня низько схиляємо голови перед тими людьми, які   підтримують  найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.  

  Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

  "Діти України за мир! Миру бути, бо ми- єдині!" - лунало під час загальношкільної лінійки "Разом заради миру" (кл. керівники Бойчук М.В., Романчук Т.В.), під час годин спілкування у 4, 8 класах ( кл. керівники Коваль М.В., Аузяк А.Ю.).

  21.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  День народження "Смайлика"

  19 вересня відзначається незвичайне свято - День народження дружелюбного електронного символу "Смайлика". "Смайлик" заміняє те, чого бракує в спілкуванні за допомогою  чату, допомагає краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, просто вони кумедні і викликають позитивні емоції.

  Під час роботи групи продовженого дня (вихователь Коваль М.В.) учні були учасниками різних розваг   із головним героєм Смайликом.

  21.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки дорожнього руху

  Традиційно перший тиждень в закладі  - тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

  В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», "Безпечна дорога додому", «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» , вікторини, перегляд навчальних відеороликів, сюжетно-рольові ігри.

  09.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Перший урок

  Навчальний рік розпочався із Першого уроку, який цьогоріч присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  «Хай буде мир на рідній Україні»( 2 клас, кл. керівник Масюк Н.Л.),  «Я-Україна! Твоя Україна! Ніхто не поставить мене на коліна» (4 клас, кл. керівник Коваль М.В.), «З Україною в серці!» ( 5 кл. керівник  Масюк Л.В.),  «Україна в серці кожного» ( 6 клас, кл. керівник Бойчук М.В.), «Історія героїв війни: «Ми боремося за українську землю» ( 7 клас, класний керівник Романчук Т.А., 9 клас, кл. керівник Чернега О.А.),  «Ми українці: честь і слава незламним» ( 8 клас, кл.керівник Аузяк А.Ю.).

  05.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Перше вересня

  Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

  Свято особливим є для першокласників та випускників. Саме вони були іменинниками святкової лінійки «Доброго ранку, ми з України», отримували привітання та настанови. З вітальним словом  та подарунками виступили завідувач філії Павленко Т.В. та староста Деревенко О.І. Звучали слова вдячності воїнам Збройних Сил України, які мужньо боронять нашу Батьківщину. А ще для  учнів 2-9 класів був організований квест «Де найкраще місце на землі?». Діти розважилися, позмагалися в спритності, кмітливості, показали свої уміння під час виконання завдань на станціях. Виконавши всі завдання, діти з отриманих пазлів склали  карту України. Найкраще місце на землі - моя Україна, мій рідний край, моя домівка. моя школа.

  03.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Серпневі засідання професійних спільнот

  Педагоги нашого закладу постійно бажають підвищувати свій професійний рівень, і це стимулює їх до навчання, освоєння чогось нового. Зокрема, напередодні нового навчального року педагоги філії взяли активну участь у серпневих засіданнях професійних  спільнот. Під час яких ділилися досвідом впровадження НУШ в 5 класах, вели методичний діалог щодо формувального оцінювання, створення безпечного середовища для здобувачів освіти. Зосередили увагу на нормативно- правовій базі 2023- 2024н.р. Обговорено питання про плани та напрями роботи педагогів на період навчального року.

  Серпневі засідання професійних спільнот пройшли в творчій та продуктивній атмосфері.

  02.09.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing