Новини

  Міжнародний день миру

       Мир, яке коротке, але змістовне слово.  Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих. У цю скрутну для України годину миру прагне кожний житель нашої країни.

     21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, здобувачі освіти філії взяли участь в челенджі «Я за мир!», виготовлені  листівки «Голуб Миру». Класним керівником 3 класу КовальМ.В. був проведений онлайн- квест «День миру», класним керівником 4 класу Муляр Т.В. була проведена онлайн вікторина «Ми за мир у світі!», класним керівником 5 класу Бойчук М.В. проведена година спілкування «Україна бажає миру!», класним керівником 6 класу Лисюком Я.Л. проведена бесіда «Ми маємо вільні крила, бо ми - з України, разом - ми сила», класним керівником 8 класу Чернегою О.А. проведено урок на тему «Ми  за мир у всьому світі» ,класним керівником 7 класу Матейчук О.С. проведено бесіду «Ми хочемо жити у мирі!», класним керівником 9 класу Романчук Т.А. проведено бесіду «Прагнемо миру». Педагог- організатор Маренюк А.А. підготувала відео ролик «Ми за мир!».

      Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, а також кожного з нас зробити щось заради миру!

  22.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень фізичної культури та спорту

  «Рух – це життя», під таким гаслом був організований Тиждень фізичної культури та спорту учителем Маренюк А.А. З метою виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, залучення учнів до системних занять спортом були  проведені наступні заходи  : Олімпійський урок   «Українці- сильна та вільна нація», під час якого здобувачі освіти дізналися про  115 перемог спортсменів Вінниччини на міжнародних аренах та 200 - у всеукраїнських  змаганнях, непрості умови тренування під час війни ,відповідальність та відданість спортсменів перед країною.  Учні взяли участь в масовій фізкультурній руханці та конкурсі малюнків «Мій улюблений вид спорту».

  22.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День знань

      Новий навчальний рік 2022-2023 розпочався  у неспокійний час, коли в нашій країні триває війна, розв'язана  російською федерацією.

        1 вересня  завжди розпочиналося  з урочистої  лінійки. Та цьогоріч це світле та радісне свято, День знань,  пройшло в онлайн форматі . Лунали відеопривітання від старости села Деревенка О., завідувача філії Павленко Т.В., класних керівників, випускників філії, першокласників.

       З Днем знань,  любі діти та вчителі! Не втрачайте віру в світле майбутнє! Попереду новий навчальний рік, який стане для вас важливим, тож хай він буде легким та під мирним небом

  22.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Української Державності

  28 липня Україна відзначає День Української Державності. День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі, національного характеру.

      28 липня в закладі освіти були проведені наступні заходи:

  1.Онлайн конкурс дитячого малюнка «Я малюю Україну», організатор та консультант учитель образотворчого мистецтва Масюк Н.Л.;

  2. Онлайн фестиваль віршів  «Якою я бачу свою Україну», організатори учитель української мови та літератури Чернега О.А., учителі початкових класів: Масюк Н.Л., Муляр Т.В., Коваль М.В.;

  3.  Фотоколаж «Країна, в якій я живу».

  31.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  Випуск 2022

  24 червня 2022 року Філія І-ІІ ст. с. Дзвониха Опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів проводжала  у доросле самостійне життя своїх випускників.  Зі словами привітання  звернулася до всіх присутніх завідувач  філії Павленко Тетяна Володимирівна. У цьому році  свій перший документ про здобуття базової загальної середньої освіти отримали троє випускників. З цією важливою подією випускників прийшли привітати: вчителі, батьки, друзі.

  31.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  Свято Останнього дзвоника

  8 червня у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха пролунав Останній дзвінок в режимі онлайн. Під час зустрічей лунали щирі й теплі слова вітання, подяки вчителям, батькам і діткам, і мудрі настанови завідувача філії Павленко Т.В., сільського старости  Деревенка О.  Вітаємо усіх із закінченням 2021- 2022 навчального року.

  10.06.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  Всього новин: 202
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing