Новини

  8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

      День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми

      Цей день в закладі пройшов цікаво та з користю.

     Учні 1 класу, переглянули мультфільм «Фіксики. Інтернет». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

     Аби навчати дітей бути обережними і вчасно розпізнавати загрози, варто знати про  небезпечні Інтернет-явища. Учні 2 класу отримали поради від класного керівника Коваль М.В. під час опрацювання вірша "Безпечний інтернет", правил інтернет-безпеки.

      Для учнів 3 класу класний керівник Муляр Т.В. провела відео-урок на тему: "Інтернет - користь чи прихована небезпека" з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

     З учнями 4 класу( класний керівник Масюк Н.Л.) проведено годину спілкування на тему «Моя безпека в  інтернеті», під час якої учні розгадували кросворд по темі, склали правила користування інтернетом «Поради для молодшого брата»

     Учні 5 класу приймали участь в грі «Безпечна подорож до країни Інтернет»( класний керівник Лисюк Я.Л.). Після закінчення гри-подорожі учасники визначили негативний вплив мережі на підростаюче покоління, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

       Учні 7 класу ( класний керівник Чернега О.А.) стали учасниками інтерактивного заняття "Мої кроки до цифрового благополуччя", під час якого перевірили, які з їхніх емоцій у віртуальному світі переважають, пройшли тестування на перевірку своєї залежності від наслідків онлайн-перебування та склали пазли з власними обіцянками змінити Інтернет на краще.

      Учителем інформатики Романчук Т.А. проведено з учнями 6-8 класів квест "Як добре ви володієте комп'ютером та інтернетом". Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.  Підсумком заняття було  тестування на тему "Безпечний інтернет».

   

  13.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Профорієнтація

        Щорічно перед  випускниками шкіл  постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків. На ці та інші запитання отримали відповідь учні 8-9 класів під час онлайн зустрічі із спеціалістом Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Павлішиною І.В. , яка відбулася 08 лютого.

      Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

  13.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Роз’яснювальна робота з учасниками освітнього процесу щодо порядку оповіщення і дій при НС

  У зв’язку зі збільшенням випадків хибного мінування в закладах освіти, у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха проведено  роз’яснювальну роботу з учнями,  працівниками  закладу  щодо порядку оповіщення і дій населення при надзвичайних ситуаціях, а саме:  сестрою медичною Плетенчук І.О. з працівниками закладу проведено практичне заняття «Надання домедичної допомоги»;

          Класні керівники провели інструктаж з учнями 5-9 класів «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів»;

          Бесіда « Вибухівка не іграшка» у 1 класі ( клас. Керівник Масюк Л.В.);

          Вікторина «Загадки про небезпечні предмети для дітей» у 2 класі ( класний керівник Коваль М.В.);

          Перегляд мультфільму «Небезпечні забави лисенятка Фредді» ,вікторина «Знавці правил пожежної безпеки», колективний малюнок «Не грай з вогнем» у 3 класі ( класний керівник Муляр Т.В.)

          Дидактична гра у 7 класі( класний керівник Чернега О.А.) «Безпечні, небезпечні предмети»;

             Бесіда у 6 класі « Правила безпеки»( класний керівник Матейчук О.С.)

          Опрацювання памятки  «Першочергові дії у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв», виготовлення буклетів 5-9 класи, учитель основ здоров’я Чернега О.А.).

   

  13.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день читання вголос

  Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.

      Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Під час читання вголос проявляється  схильність людини краще запам'ятовувати інформацію.

      Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

     Так, здобувачі освіти Філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха долучилися до відзначення Всесвітнього дня читання вголос та провели голосні читання «Книга збирає друзів» (3 клас, класний керівник Муляр Т.В.), «Твої помічники у книзі» (2  клас, класний керівник Коваль М.В.), «Читання дарує крила»(4 клас, класний керівник Масюк Н.Л.). 

  06.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті героїв Крут

  Заходи щодо відзначення Дня пам’яті героїв Крут

        Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті героїв Крут було  проведено низку тематичних заходів у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха. Педагог-організатор Масюк Л.В. провела для учнів 5-9 класів лінійку «Пам’ятаємо про Крути», присвячену далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Учні декламували вірші, присвячені подвигу юних патріотів.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пожертвував собою заради справедливості, свободи України. Також учні переглянули фільм “Бій під Крутами»  Під час заходу увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

      У 5 класі (класний керівник Лисюк Я.Л.)  було проведено годину пам’яті   «Їм було лише шістнадцять». Бій під Крутами, незважаючи на те, що він завершився військовою поразкою для Української Народної Республіки, на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. Подвиг студентів навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни.  

       У 7 класі  (класний керівник  Чернега О.А.)  пройшов урок патріотизму під девізом: “Любіть Україну, як вірні сини”, присвячений вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули в бою під Крутами  29 січня 1918 року. Під час заходу учні 7 класу згадали та обговорили історичні події, що відбулися сто чотири роки тому, висловили свої думки щодо сьогодення та подій в Україні.Учні відзначили, що подвиг Героїв Крут є важливою складовою боротьби українського народу за свою незалежність.

  30.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

  День Соборності України

  В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

  З нагоди цієї важливої історичної дати у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха проходили пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження в здобувачів освіти зацікавленості  до поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

         Педагог-організатор Муляр Т.В. провела годину єдності з учнями 1-9 класів «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна». Під час перегляду відеопрезентації «Подія, що пережила час» учасники заходу пізнали  історію виникнення свята Соборності України.Учні іззахопленнямслухалирозповідь про боротьбуукраїнського народу за соборністьсвоїх земель, боце одна ізважливихсторінокнашогоминулого. Відповідали на запитання  вікторини «Це моя Україна», взяли участь в інтелектуальній грі «Як добре ти знаєш свою країну?», читали вірші про Україну, співали пісень. А на завершення учасники заходу утворили символічний ланцюг єдностіта заспівали найвеличнішу пісню держави – гімн України

         До Дня Соборності України, відбулася година історичної правди «Задзвеніли срібні дзвони України» в 5 класі . Класний керівник Лисюк Я.Л..  розповівприсутнім  про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу,

       «Яка ж вдалась сьогодні днина! Що хочеться співать пісень. Моя соборна Україна  знов зустрічає новий день»,  -  такими словами класний керівник 6 класу Матейчук О.С. розпочала годину Соборності  «Україна неповторна, єдина, свята». розповіла про те,  що означає саме поняття "соборність", про ідею соборності, яку плекали ще за часів Київської Русі, в період козацтва та протягом подальших століть і аж до сьогодення. Діти переглянули відео про проголошення Акту злуки, виготовили символічні браслети «В єдності наша сила».

     За розкладом пройшли тематичні  години: «Ми – українці» в першому класі( класний керівник Масюк Л.В.), «День Соборності України» в другому класі(класний керівник Коваль М.В.), «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 3 класі( класний керівник Муляр Т.В.), пізнавальна година на  групі подовженого дня(вихователь Бойчук М.В.). Класні керівники, вихователь ГПД підійшли до цього креативно і творчо, з переглядом мультимедійних презентацій .Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь:  створювали асоціативний кущ до слова «Україна», читали вірші для однокласників, виготовляли браслети єдності, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

  Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України,

   

  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing