Новини

  Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням

  4 квітня - Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

   Цей день започатковано ООН у 2005 році з метою привернення уваги людства до проблеми мінної загрози, перешкодити використанню державами мін і подібних вибухових пристроїв, покращення поінформованості суспільства з цього питання, пошуку методів їхнього знищення на території держав, організації навчання з мінної безпеки. Сьогодні Україна вважається однією з найбільш постраждалих від мін країною.

    Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) переглянули презентацію «Мінна безпека»,  розв'язували завдання, відгадували загадки для кращого запам'ятовування правил мінної небезпеки в цікавій та розважальній формі, розфарбовували ілюстрації «Звертай увагу на попереджувальні знаки. Не панікуй!" Поровай Надійка взяла участь у написанні радіодиктанту від Пса Патрона до Всесвітнього дня з мінної просвіти.

  10.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Весняні канікули

  Весняні канікули. Відпочивай безпечно!

  БЕРЕЖИ СЕБЕ!

  1.            Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Будь обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.

  2.            Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.

  3.            Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.

  4.            Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.

  5.            Будь обережним біля водоймищ, не ходи по льоду у період танення. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ

  6.            Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.

  7.            Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.

  8.            Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.

  Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

  ШАНОВНІ БАТЬКИ!

  1.            Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.

  2.            Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.

  3.            Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

  10.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  День Землі

  Щороку 20 березня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над  проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя  нашого подальшого існування на планеті.

   З учнями 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) було проведено урок- мандрівку планетою Земля. Під час подорожі по станціях «Продовж прислів 'я», ознайомились із порадами, як берегти природу; на станції «Сторінками Червоної книги", за описами відгадували рослини і тварини, які занесені до Червоної книги"; на станції «Перлинки народної мудрості»,  розташовували в правильній послідовності кольори веселки. Підсумком уроку було виготовлення буклету "Збережемо Землю».

   Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

  09.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  День українського добровольця

  14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. День добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності

  З нагоди відзначення Дня українського добровольця класні керівники провели низку різноманітних заходів. Мета кожної  події – подальше зміцнення патріотичного духу молоді, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, популяризація подвигу захисників України та піднесення престижу військової служби в країні.

              Перегляд презентації «Доброволець – герой сьогодення», ознайомлення із історією виникнення свята, розгадування філворд, ( риси характеру   притаманні добровольцям),створення асоціації до слова «ДОБРОВОЛЕЦЬ» , виготовлення малюнків «Вистоїмо– переможемо» - 3 клас ( класний керівник Коваль М.В.).

  Патріотична година  «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» - 6 клас ( класний керівник Лисюк Я.Л.).

              «Добровольці – взірець патріотизму» - інформаційна година 7 клас ( класний керівник Аузяк А.Ю.).

   Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

  15.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  209 - річниця від дня народження великого Кобзаря

  209 - річницю від дня народження великого Кобзаря вшанували у філії І-ІІ ст. с. Дзвониха.

        Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.)  під час  "Щоденні 5" читали та вивчали вірші поета, переглянули мультфільм" Садок вишневий коло хати",  прослухали віршовану розповідь про життєвий шлях Т.Г. Шевченка, залюбки позмагалися під час  вікторини " Чи знаєш  ти  Шевченка?" з використанням  цеглинок  лего,  виготовили аплікація на патріотичну тематику  «Борітеся - поборете!   Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая».

   Лунало слово Кобзаря  під час ранкової зустрічі у  2, 4 класах.

       Першокласники (класний керівник Масюк Н.Л.) переглянули відеопрезентацію «Маленьким дітям про великого Тараса», декламували вірші  та виготовили  ілюстрації до вірша «Тече вода з-під явора…»

   Учні 7 класу ( класний керівник Аузяк А.Ю.) були учасниками поетичної години  «Єднаймо душі словом Кобзаря!».

    Взяли участь в конкурсі читців- декламаторів «І кожне слово його про Україну» учні 6,8, 9 класів ( учитель української мови Чернега О.А.).

    Літературну годину "До висот Шевченківського слова" провів у 5 класі класний керівник Бойчук М.В.

   

     Гортаючи сторінки творчості генія, діти усвідомлюють, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою. Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.

  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день прав жінок

  У Міжнародний день прав жінок учні 1 класу ( класний керівник Масюк Н.Л.), під час ранкової зустрічі переглянули відео «Історія свята», склали розповідь  «Усе починається з мами» та виготовили сувеніри, листівки із словами привітань  для матусь. Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) організували квест – вітання " Мамо, хочу сказати Тобі "Дякую", під час якого виконували цікаві завдання – привітання матусь ( ділилися фото з дитинства , готували смачні бутерброди , дякували рідним за турботу та  любов).

  09.03.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing