Новини

  Всесвітній день читання вголос

  Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.

      Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Під час читання вголос проявляється  схильність людини краще запам'ятовувати інформацію.

      Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

     Так, здобувачі освіти Філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха долучилися до відзначення Всесвітнього дня читання вголос та провели голосні читання «Книга збирає друзів» (3 клас, класний керівник Муляр Т.В.), «Твої помічники у книзі» (2  клас, класний керівник Коваль М.В.), «Читання дарує крила»(4 клас, класний керівник Масюк Н.Л.). 

  06.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті героїв Крут

  Заходи щодо відзначення Дня пам’яті героїв Крут

        Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті героїв Крут було  проведено низку тематичних заходів у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха. Педагог-організатор Масюк Л.В. провела для учнів 5-9 класів лінійку «Пам’ятаємо про Крути», присвячену далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. Учні декламували вірші, присвячені подвигу юних патріотів.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пожертвував собою заради справедливості, свободи України. Також учні переглянули фільм “Бій під Крутами»  Під час заходу увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

      У 5 класі (класний керівник Лисюк Я.Л.)  було проведено годину пам’яті   «Їм було лише шістнадцять». Бій під Крутами, незважаючи на те, що він завершився військовою поразкою для Української Народної Республіки, на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. Подвиг студентів навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни.  

       У 7 класі  (класний керівник  Чернега О.А.)  пройшов урок патріотизму під девізом: “Любіть Україну, як вірні сини”, присвячений вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули в бою під Крутами  29 січня 1918 року. Під час заходу учні 7 класу згадали та обговорили історичні події, що відбулися сто чотири роки тому, висловили свої думки щодо сьогодення та подій в Україні.Учні відзначили, що подвиг Героїв Крут є важливою складовою боротьби українського народу за свою незалежність.

  30.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

  День Соборності України

  В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

  З нагоди цієї важливої історичної дати у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха проходили пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження в здобувачів освіти зацікавленості  до поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

         Педагог-організатор Муляр Т.В. провела годину єдності з учнями 1-9 класів «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна». Під час перегляду відеопрезентації «Подія, що пережила час» учасники заходу пізнали  історію виникнення свята Соборності України.Учні іззахопленнямслухалирозповідь про боротьбуукраїнського народу за соборністьсвоїх земель, боце одна ізважливихсторінокнашогоминулого. Відповідали на запитання  вікторини «Це моя Україна», взяли участь в інтелектуальній грі «Як добре ти знаєш свою країну?», читали вірші про Україну, співали пісень. А на завершення учасники заходу утворили символічний ланцюг єдностіта заспівали найвеличнішу пісню держави – гімн України

         До Дня Соборності України, відбулася година історичної правди «Задзвеніли срібні дзвони України» в 5 класі . Класний керівник Лисюк Я.Л..  розповівприсутнім  про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу,

       «Яка ж вдалась сьогодні днина! Що хочеться співать пісень. Моя соборна Україна  знов зустрічає новий день»,  -  такими словами класний керівник 6 класу Матейчук О.С. розпочала годину Соборності  «Україна неповторна, єдина, свята». розповіла про те,  що означає саме поняття "соборність", про ідею соборності, яку плекали ще за часів Київської Русі, в період козацтва та протягом подальших століть і аж до сьогодення. Діти переглянули відео про проголошення Акту злуки, виготовили символічні браслети «В єдності наша сила».

     За розкладом пройшли тематичні  години: «Ми – українці» в першому класі( класний керівник Масюк Л.В.), «День Соборності України» в другому класі(класний керівник Коваль М.В.), «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 3 класі( класний керівник Муляр Т.В.), пізнавальна година на  групі подовженого дня(вихователь Бойчук М.В.). Класні керівники, вихователь ГПД підійшли до цього креативно і творчо, з переглядом мультимедійних презентацій .Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь:  створювали асоціативний кущ до слова «Україна», читали вірші для однокласників, виготовляли браслети єдності, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

  Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України,

   

  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Годівничка для синички

  "Годівничка для синички"

     На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля  птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей

       18 січня гамірно і весело пройшла акція «Годівничка для синички». В акції взяли участь учні 4 класу (класний керівник Масюк Н.Л.). Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Учні не лише виготовляли годівнички, а й знайомилися із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; створили колаж «Дякуємо, що не залишили в біді», малювали ілюстрації,читали вірші про птахів.

   

  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Новий Рік

         Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашому закладі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом біля красуні-ялинки. 24 грудня у школі відбулося новорічне дійство «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік». Діти разом з педагогами підготували програму з новорічним сюжетом, казковими героями, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями. Всі присутні із задоволенням спостерігали за грою учнів – артистів, а особливо за  ведучою - неперевершеною Пепі - Довгою Панчохою( педагог- організатор Муляр Т.В.) По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодощі для всіх учнів школи за сприянням голови Тиврівської селищної ради Кицишина С.М. Завідувач філії Павленко Т.В. привітала усіх учасників освітнього процесу з прийдешніми святами та побажала  любові та віри в себе і процвітання нашої держави.

        Бажаємо всім, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію… Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес. Він допомагав усім християнам та багатьох людей зцілив: сліпим повернув зір, кульгавим – нормальну ходу, німим – мову. Багатьох у злиднях збагатив, голодним їжу подавав, кожному при будь-якій нужді був помічником і заступником, швидко з’являвся там, де був потрібний. Святий Миколай ходить і донині, допомагає та дарує добрим людям подарунки. Таку святкову історію розповідали учням 1-2 класів їхні класні керівники Масюк Л.В. та Коваль М.В. Учні читали вірші напам’ять, переглянули мультфільм «Різдвяна казка» , отримали подяки за те, що були слухняні та відповідальні та отримали солодкі подарунки  в «чобітку» .

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 «26» 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  Всього новин: 329
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing