Новини

  7 грудня - День хустки

    7 грудня – Всесвітній день української хустки. Це свято, яке покликане об’єднати  жінок  різних  професій, віку та національностей для збереження українських традицій, відродити та популяризувати елемент жіночого одягу

     Учні закладу взяли участь у флешмобі  «Зроби фото з хусткою», майстер класі з техніки зав’язування хустки, переглянули відеопрезентацію «Українська хустка – наш оберіг» ( педагог-організатор Муляр Т.В.).

  6 клас ( класний керівник Матейчук О.А.) провела класну годину на тему: «Що таке хустка для українців», під час якої учні знайомилися з оберегами та традиціями народу. Учні переглянули відеоматеріал про стилі носіння хустки у різних регіонах України .

  2 клас (класний керівник КовальМ.В.) складали асоціативний кущ до слова хустка,  на розфарбовках вчилися виводити різні орнаменти, прослухали зворушливу пісню «Мамина хустка». Дівчатка навчалися техніка зав’язування хустки.

  13.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Збройних сил України

  День Збройних сил України 

   6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.
     День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна за лишається суверенною незалежною державою.

       В рамках відзначення Дня Збройних сил України серед учнів освітніх закладів   було проведено наступні заходи:

  - виставки малюнків: «Зі святом, захисники!», «Малюнок на фронт»;

  - тематичні години спілкування: « Є така професія – Батьківщину захищати», «Збройні сили України», «Історія створення Збройних Сил України»;

  - привітання від учасників освітнього процесу смаколиками. солодощами  солдатів військової частини А3137 56 бригади 37 батальйону Євсеєву Анастасію Денисівну та Паровай Марину Миколаївну

            

  05.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  5 грудня - Міжнародний день волонтера

  5 грудня- Міжнародний  день волонтера

      Волонтерство – це поклик серця до милосердя, дія доброти. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди. Із закінченням війни волонтерський рух не закінчується. Тому що охорона навколишнього середовища, культура, розвиток і позитивний імідж країни, також є основними напрямками роботи волонтерів. Ми всі волонтери, ми всі приймали участь у доброчинних, благодійних акціях.  Всі ми відкривали свої серця, пускаючи в них, доброту, любов та самопожертву. І тому хочеться нам усім побажати:

  Шановні наші, найдорожчі волонтери!

  Дозвольте вас зі святом привітати,

  В такій зимово – сонячній порі

  Легких доріг і щастя побажати.

  Нехай у серці вашому горить

  Вогонь добра, терпіння й сподівання,

  А  у душі хай радістю бринить

  Струмок життя, надії та бажання!
  Бережіть себе!
   Усім вам низький уклін і щира подяка!

   В закладі  до Міжнародного дня волонтера були проведені наступні заходи:

  - урок – моралі у 1-4 кл «Нехай комусь тепліше стане від наших добрих ,гарних слів»;

  - інформаційні години 5-9 класи «Добрі справи сучасних добровольців» (5 клас ,клас. керівникЛисюк Я.Л.); «Волонтери – люди доброї волі» (6 клас, клас. кер. Матейчук О.С.); «Про волонтерство в Україні» (7 клас, клас. керівникЧернега О.А.).

  Участь в  акції «Солодкий подарунок солдату» до Дня Збройних Сил України .

  05.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  3 грудня Міжнародний день інвалідів

  3 грудня  Міжнародний день інвалідів

           Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

       Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.

     Під час години спілкування у 2 класі класний керівник Коваль М.В. розповідали дітям про те, що доброта і милосердя — два крила на яких тримається людство, це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу. Учні переглянули  відео «Подарунок», виконали вправу  «Серце друга». Головним акцентом заходу було те, що ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги, про те, що вони будуть набагато щасливіші, якщо будуть мати поруч себе друзів.

  05.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

  1 грудня- Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

         1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. 

  Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.  В закладі  на дану тематику пройшли заходи:

  -тренінг з учнями 7 класу провела учитель основ здоров’я Чернега О.А. “Ми проти СНІДу! Ми за життя!»;

  - учні 2 класу ( класний керівник Коваль М.В.)  виготовили символ  антиСНІДівського руху – Червону стрічку та спілкувалися на тему «Що потрібно знати про ВІЛ та СНІД»

   

  05.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Голодомор

  Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

       26 листопада 2021 учні нашого закладу стали учасниками хвилин пам’яті « Минуле стукає в наші серця». Педагог- організатор Муляр Т.В. зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших   – Голодомор . Діти  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули  відео – спогад  «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років». Учні 1-2 класів (класний керівник Коваль М.В.) взяли участь в акції «Засвіти свічку пам’яті», під час якої   діти читали, обговорювали, малювали, вирізали, клеїли, використовуючи матеріали, метою яких є відчуття обов’язку  вшанувати пам’ять жертв Голодомору.

      27 листопада о 16.00 учасники освітнього процесу запалили свічку пам’яті, в знак вшанування невинно замученого голодом українського народу. Цей вогник символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

  30.11.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing