Новини

  День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Запроваджено цю дату з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України.

     До цієї дати у філії  були організовані та проведені  години спілкування ,бесіди за темами: «Автономна Республіка Крим: традиції, культура, релігія» - 8 клас (класний керівник Чернега О.А.); «Героїчні сторінки в історії територіальної цілісності України» - 6 клас ( класний керівник Лисюк Я.Л.);  «Крим – це Україна» -7 клас (класний керівник Аузяк А.Ю.).

  09.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день рідної мови

  21-го лютого уся світова спільнота святкує Міжнародний день рідної мови. Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції.Саме мова є засобом пізнання світу й збагачення нашого життя досвідом попередніх поколінь. Вона – той ланцюжок, що єднає сучасне покоління з минулим і майбутнім, обʼєднує людей у народ, в одну націю.

       Українська мова – одна з найкрасивіших мов у світі. Так вважаємо не лише ми, українці, а й інші жителі світу. Також вона є однією з найбільш вокальних та милозвучних мов світу, є однією із найдавніших на нашому континенті.

    Знати і берегти рідну мову – це обов’язок кожної людини.

  Низка заходів присвячених Міжнародному дню рідної мови:

    -3 клас ( учитель Коваль М.В.)- обговорення презентації до Дня рідної мови, участь у флешмобі  "Я мову шаную свою, зі мною згідні ЗСУ", виготовлення буклетів;

      -4 клас ( учитель Муляр Т.В.)-  вікторина до Міжнародного дня мови, перегляд відео про історію виникнення свята; читання віршів, висловів видатних людей про мову;

    - 5 клас ( учитель Єфімчук Л.І.) – мовна вікторина  «Подорож океаном рідної мови»;

      - 6 клас( учитель Чернега О.А.) – мовний квест;

     - 7 клас (класний керівник Аузяк А.Ю.)- інформаційний дайджест до Міжнародного дня рідної мови " Мова- серце нації";

     - 8 клас ( учитель Чернега О.А.)  - мовний калейдоскоп  «У мові рідній — і минуле, й майбуття…» .

  21.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  20 лютого ми відзначаємо героїчну й надзвичайно болісну для всіх дату – День Героїв Небесної Сотні. Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Життя віддали найкращі представники нації.

      У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні  у закладі проведені наступні заходи:

  -           5 клас ( кл. керівник Бойчук М.В.) – година пошана  "День Пам'яті Героїв Небесної Сотні";

  -           6 клас( кл. керівник Лисюк Я.Л.) - година спілкування  «Герої не вмирають, доки пам‘ять про них жива», перегляд відеоролика «Віртуальна виставка до Дня Пам‘яті Героїв Небесної Сотні»;

  -           7 клас( кл. керівник Аузяк А.Ю.)- інформаційний проєкт "День пам'яті  Героїв Небесної Сотні";

  -           8 клас ( кл. керівник Чернега О.А.) - революційна хроніка «Ми пам'ятаємо Майдан»;

  -           1 клас( кл. керівник Масюк Н.Л.) - перегляд відео презентації «Уклін вам, герої Небесної Сотні»;

  -           3 клас ( кл. керівник Коваль М.В.)  -  перегляд анімаційного ролика про Героїв Небесної Сотні,  відео презентації;

  -           4 клас ( кл. керівник Муляр Т.В.)-  година – пошана "Вони боролися заради нас",

  -           1- 7 класи -  участь в акції "Ангели пам'яті" ;

  -           3,5,7 класи – участь у поетичному флешмобі "Ангели, які тримають небо".

  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  День єднання

  16 лютого - День єднання. Минув рівно рік, як це свято ввели у наші календарі. Через те, що свято відносно нове, у нього немає багаторічних традицій. Зате воно встигло обрости важливими сенсами. За цей час багато чого змінилося, але одне залишається незмінним — наша возз’єднаність, віра у краще та любов до кожного куточка країни!

       У цей день українці демонструють всьому світу, що ми сильні, єдині й тримаємо оборону. Що в нас є сили боротися за свою землю, незалежність та майбутнє. У цей день по всій країні піднімають український прапор та співають гімн. Українці одягають вишиванки , підтримують бойовий дух воїнів.

    В закладі пройшла низка виховних годин : «Я люблю Україну» - 3 клас; «Україна - єдина країна» - 8 клас; «Ми - одна країна»-7 клас; « У єдності - наша сила» - 1 клас;  «16 лютого - День єднання» - 5 клас. Учні читали вірші, віртуально подорожували країною, виготовляли аплікації «Я люблю Україну», долоньки миру.

  16.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Валентинка для солдата

  У день святого Валентина учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) організували акцію " Валентинка для солдата", під час якої виготовляли різноманітні валентинки.

   Кожний творчий витвір мав стати особливим, адже створювався як дарунок із простими, теплими словами, побажаннями для військових, які захищають Україну , оберігають наш спокій та сон.

  А ще учні із задоволенням обчислювали ,рахували , змагалися у грі на уроці математики, щоб  отримати винагороду-  математичну валентинку.

  14.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Разом до Перемоги!

  Лихо, яке спіткало нашу Україну, не залишило байдужим нікого. Дорослі та діти  своїми діями та вчинками щоденно наближають Перемогу. Учні нашого закладу Андрій, Ганна, Таїсія, Владислав , змайстрували блокпост на в'їзді в село Дзвониха , де зупиняючи автомобілі, назбирали 10 000 для закупівлі автомобіля для бійців 43 бригади ім. Тараса Трасили, 2700 грн передали волонтерам ГО " Допомога юності Україна" для закупівлі генератора  для медичного підрозділу на Донеччині.

  А сьогодні радіють подарункові, який отримали із передової - Прапор із словами вдячності бійців.

  Діти, ви - найкращі! Разом до Перемоги.

  11.02.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing