Новини

  Годівничка для синички

  "Годівничка для синички"

     На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля  птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей

       18 січня гамірно і весело пройшла акція «Годівничка для синички». В акції взяли участь учні 4 класу (класний керівник Масюк Н.Л.). Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Учні не лише виготовляли годівнички, а й знайомилися із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; створили колаж «Дякуємо, що не залишили в біді», малювали ілюстрації,читали вірші про птахів.

   

  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Новий Рік

         Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашому закладі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом біля красуні-ялинки. 24 грудня у школі відбулося новорічне дійство «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік». Діти разом з педагогами підготували програму з новорічним сюжетом, казковими героями, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями. Всі присутні із задоволенням спостерігали за грою учнів – артистів, а особливо за  ведучою - неперевершеною Пепі - Довгою Панчохою( педагог- організатор Муляр Т.В.) По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодощі для всіх учнів школи за сприянням голови Тиврівської селищної ради Кицишина С.М. Завідувач філії Павленко Т.В. привітала усіх учасників освітнього процесу з прийдешніми святами та побажала  любові та віри в себе і процвітання нашої держави.

        Бажаємо всім, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію… Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес. Він допомагав усім християнам та багатьох людей зцілив: сліпим повернув зір, кульгавим – нормальну ходу, німим – мову. Багатьох у злиднях збагатив, голодним їжу подавав, кожному при будь-якій нужді був помічником і заступником, швидко з’являвся там, де був потрібний. Святий Миколай ходить і донині, допомагає та дарує добрим людям подарунки. Таку святкову історію розповідали учням 1-2 класів їхні класні керівники Масюк Л.В. та Коваль М.В. Учні читали вірші напам’ять, переглянули мультфільм «Різдвяна казка» , отримали подяки за те, що були слухняні та відповідальні та отримали солодкі подарунки  в «чобітку» .

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський тиждень права

      В рамках Всеукраїнського тижня  права з 10 по 17 грудня в закладі було проведено цикл заходів: круглий стіл 5-9 класи «Я знаю свої права та виконую обов’язки” ( учитель правознавства Лисюк Я.Л.). Здобувачам освіти було цікаво  і корисно поспілкуватися про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. До уваги учасників  були представлені відеофільми «Конвенція ООН про права дитини» та «Історія створення Декларації прав людини». Учні 6 класу ( клас. керівник Матейчук О.А.) під час класної години  «Я маю право жити без насильства» дізналися , як потрібно себе захистити , коли є прояви насилля.

      Учні 1 класу ( клас. керівник Масюк Л.В.) провели захід «Ти- людина, отож маєш право», під час якого виготовляли «Квітку права». Учні 2 класу (клас. керівник Коваль М.В.) вивчали права людини ,вирізали хмаринки на яких складали та зачитували обов’язки дітей. Учні 3 класу (вихователь ГПД Бойчук М.В.) провела бесіду «Мої права», девізом якої було «Кожна дитина має право!». Учні 4 класу ( класний керівник Масюк Н.Л.) проаналізували казки, в яких висвітлено порушення прав  та виготовили символічну «Планету дитячих прав» та «Планету без прав».

     Тематика проведених в рамках Тижня заходів сприяла підвищенню рівня правової культури здобувачів освіти, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

   

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день чаю

  15 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день чаю. Цей напій є найпопулярнішим на планеті. З розмахом святкування Дня чаю проходять в Індії і Шрі-Ланці, які є лідерами з виробництва чаю. Учні нашого закладу теж долучилися до відзначення. У 2 класі було проведено урок математики (учитель Коваль М.В.), де учні подорожували  «чайними»  вулицями країни «Математики», працювали в парах, розв’язували завдання в «чайнику», обчислювали приклади, викладали прислів’я про чай. Учні 3 класу (вихователь ГПД Бойчук М.В.) прослухали легенди про чай, виготовляли символічні чашки, розфарбовували їх. Вихователем ГПД Коваль М.В. у 1-2 класах до Міжнародного дня чаю проведено бесіду «Чи знаєте ви….?», переглянуто презентацію «Цікаві факти про чай», під час якої учні ознайомилися із значенням слова «чай», його походженням, цілющими властивостями.

  28.12.2021 | Aдмін | Читати далі

  Участь у територіальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

      Напередодні  новорічно-різдвяних свят учні закладу під керівництвом учителів трудового навчання Масюк Н.Л., Бойчук М.В.  традиційно взяли участь у територіальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Були  представлені роботи за номінаціями: «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічний колаж»;  «Новорічний подарунок».

  13.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing