Новини

  9 листопада – День української писемності та мови

      Ми маємо безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Для українського народу мова завжди була одним з найцінніших скарбів. В умовах численних окупацій іноземними загарбниками, зберегти мову означало зберегти націю, зберегти нашу українську самобутність.

       В умовах, які склалися в нашій країні, українська мова набула особливої ваги – вона стала символом миру і єднання нації.  9 листопада, об 11:00 за київським часом учні 5-9 класів та учителі долучилися до написання  22- го Радіодиктанту національної єдності «Твій дім», авторка тексту Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу . Читала у прямому ефірі народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

       Урок миру і єднання в онлайн форматі з 5-9 класами провела учитель української мови та літератури Чернега О.А. «Там, де живе рідна мова, живе український народ». Метою заходу було вкотре наголосити, що народ, держава, мова – це поняття не роздільні. Без мови немає народу, і , навпаки, без народу не існує мови. Учасникам надали можливість перевірити свої знання з української мови, запросивши взяти участь в мовних змаганнях «Яка чудова українська мова!».

         Учні початкової школи також долучилися до відзначення Дня української писемності та мови .У1 класі (учитель Масюк Н.Л.) під час ранкової зустрічі учні переглянули презентацію «Як усе починалось..», брали участь в мовних забавлянках «Спіймай звук», «Навчи Незнайка писати літеру». У 3 класі (учитель Коваль М.В.) проведено ранкову зустріч «Мовне асорті», гру «Знавець рідної мови» з використанням лего, виготовлено аплікації до Дня писемності, а також учні працювали на уроці математики над розв’язуванням задач про писемність. Учні 4 класу (учитель Муляр Т.В.) переглянули презентацію « До мови доторкнися серцем» та позмагалися під час гри « У ріднім слові цілий світ».

       Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

  11.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

  5 листопада учні 6 класу Сидорук Єлизавета, Чорна Ангеліна, Суслик Євгеній та Дуброва Ганна взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики.

  08.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми-Українці!»

  4 листопада 2022 року за ініціативи Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради був проведений територіальний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми-Українці!». Учень 9 класу Гуцалюк Ярослав та учениця 8 класу Гудзь Олена взяли активну участь у форумі та презентували виступ на тему «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді в умовах боротьби за Україну».

  08.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  300-річчя від дня народження Г. С. Сковороди

  З нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди, у філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха пройшли заходи присвячені творчій та культурно- громадській діяльності великого українського філософа.

  6 клас( класний керівник Лисюк Я.Л.) - літературна композиція "Григорій Сковорода як символ мудрості української землі". Перегляд відеоролика "Обличчя української історії. Григорій Сковорода".

  8 клас( учитель української мови Чернега О.А.) - написання есе " Стежками Г.Сковороди" , створення презентації "Неспійманий світом".

  5 клас ( класний керівник Бойчук М.В.) - обговорення презентації "Правила життя Григорія Сковороди" перегляд анімації " Як  Сковорода з матриці вийшов".

  24.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський місячник бібліотек

  В рамках Всеукраїнського місячника бібліотек проведено класним керівником 8 класу Чернегою О.А. бібліотечний урок з патріотичного виховання " Рідна домівка, ти найкраще село на Землі".

  Класним керівником 3 класу Коваль М.В. бібліотечний урок "Книга і комп'ютер- найавторитетніші джерела інформації".

  24.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський місячник бібліотек

  З 01 по 31 жовтня 2022 р. оголошено Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек   під гаслом «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» .В рамках місячника в закладі були проведені наступні заходи:

     1 клас( класний керівник Масюк Н.Л.) проведено ранкову зустріч на тему «Книга вчить, як у світі жить » , гру «Коли книжка плаче, а коли радіє», конкурс  фотоколаж  «Моя улюблена книга».

     3 клас ( класний керівник Коваль М.В.)- літературна гра «Країна мовних цікавинок» , презентація власних бібліотечок.

      6 клас ( класний керівник Лисюк Я.Л.) - година спілкування "Бібліотека - скарбниця всіх багатств людського духу", бесіда "Я і Україна".

    5 клас ( класний керівник Бойчук М.В.)- бесіда «Щира розмова про рідну мову».

    8 клас ( класний керівник Чернега О.А.) – бесіда «Нам українською судилось говорити». Відбулася презентація  власних  бібліотечок.

     6- 9 класи ( бібліотекар Чернега О.А.) - круглий стіл «Українська сучасна література як засіб патріотичного виховання молоді»,  слайд- презентація  «Українські поети- захисники Вітчизни».

  23.10.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing