Методична робота
![](../../../../../../media/1(177).jpg)
![](../../../../../../media/2(157).jpg)
![](../../../../../../media/3(142).jpg)
![](../../../../../../media/4(98).jpg)
![](../../../../../../media/1(176).jpg)
![](../../../../../../media/2(156).jpg)
![](../../../../../../media/3(141).jpg)
![](../../../../../../media/4(97).jpg)
![](../../../../../../media/5(76).jpg)
![](../../../../../../media/3(103).jpg)
![](../../../../../../media/1(131).jpg)
![](../../../../../../media/2(115).jpg)
![](../../../../../../media/1(118).jpg)
![](../../../../../../media/2(103).jpg)
![](../../../../../../media/3(91).jpg)
![](../../../../../../media/4(61).jpg)
![](../../../../../../media/11(4).jpg)
![](../../../../../../media/12(12).jpg)
![](../../../../../../media/13(1).jpg)
![](../../../../../../media/14.jpg)
![](../../../../../../media/9(8).jpg)
![](../../../../../../media/6(30).jpg)
![](../../../../../../media/7(16).jpg)
![](../../../../../../media/8(16).jpg)
![](../../../../../../media/12(9).jpg)
![](../../../../../../media/4(47).jpg)
![](../../../../../../media/1(85).jpg)
![](../../../../../../media/2(76).jpg)
![](../../../../../../media/3(71).jpg)
![](../../../../../../media/20200303_104808.jpg)
2 березня 3 клас (вч. Коваль М.В.) урок української мови.Тема : "Загальне поняття про прикметник".Діти ознайомились із загальним поняттям прикметник, його значенням у мовленні, добирали прикметники, виділяли їх із тексту, складали асоціативний кущ "прикметник", виконували диференційоване завдання по картках, грали гру "Засели будиночки".
![](../../../../../../media/1(83).jpg)
![](../../../../../../media/2(74).jpg)
![](../../../../../../media/3(69).jpg)
![](../../../../../../media/4(45).jpg)
![](../../../../../../media/5(34).jpg)
![](../../../../../../media/6(29).jpg)
Плекаймо рідну мову,бережімо рідну мову! Саме сьогодні в нелегкий час для нашої держави,а саме особливо для її мови, ці слова, промовлені з дитячих вуст, звучать особливо актуально.
Урок трудового навчання (20 лютого)
20 січня у 3 класі пройшов урок трудового навчання.
Засідання методичного об'єднання класних керівників
5 лютого у нашій школі було проведено засідання МО класних керівників. Одним із питань було "Елементи тренінгових занять у виховному процесі". Боднар Я.О. провела цікаві вправи на визначення ролі особистості в соціумі, розвиток колективізму. Вчителі були активні, приємно здивовані інтерпретацією вправ.
Дослідження властивостей олії (3 лютого)
3 лютого другокласники (вчитель Лисенко І.В.) досліджували звідки береться олій і які експерименти можна з ним проводити. Учні переглянули спочатку навчальні відео, а потім самі, за допомогою приладь, провели експеримент "Вулкан". Такий вид роботи наочно продемонстрував фізичні явища, густину різних рідин. Всі залишились задоволені.
Урок літературного читання "Дружба творить справжні чудеса" (3 лютого)
3 лютого був проведений урок літературного читання у 3 класі вчитель (Коваль М.В.) на тему "Дружба творить справжні чудеса" Л. Мовчун "Горіхові принцеси". Діти визначали жанр прочитаного твору, називали ознаки, якими п'єса відрізняється від інших жанрів. Визначали у п'єсі діалоги, монологи, слова автора,брали участь у постановці дитячих п'єс.
Захист проекту "Сімя - це будинок, де сміється душа" (29 січня)
Учні 6-го класу на уроці української літератури (вчитель Чернега О.А.), вивчаючи творчість Чернілевського С. захищали проектну діяльність "Сімя - це будинок, де сміється душа".
Година спілкування на тему: "Як і чим випробовується дружба"(29 січня)
Урок-подорож "Культурні памятки нашої держави" (28 січня)
28 січня у 2 класі (класний керівник Лисенко І.В.) було проведено урок-подорож "Культурні пам'ятки нашої держави". Учні разом із вчителем "мандрували" Україною і виконували різні завдання. Познайомились із різними рукотворними об'єктами, складали карту пам'яток України. Усе це дало змогу краще пізнати рідний край.
Урок літературного читання І.Франко "Лисичка і журавель" у 3 класі (20 січня)
І.Франко. "Лисичка і Журавель"-діти визначали на основі аналізу подій, дій і вчинків героїв твору тему й головну думку твору, висловлювали оцінні судження,,упорядковували ілюстрації до частин твору відповідно до послідовності подій у творі, інсценізували казку.
Виготовлення оберегів (16 січня)
Під керівництвом вчителя трудового навчання Лисенко І.В. з учнями 5-6 класів був проведений майстер клас з виготовлення оберегів.
Навігація
- Головна
- Педагогічний колектив
- Символіка школи
- Новини
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Методична робота
- Майбутнім першокласникам
- Порядок обліку дітей шкільного віку
- НУШ
- Державна підсумкова атестація
- Батькам
- Увага!Булінг
- Недискримінаційне середовище у школі
- Поради психолога
- Корисні посилання
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальна
- Дистанційне навчання
- Освітнє середовище
- Підвищення кваліфікації
- Атестація педагогічних працівників
Новини
03 червня здобувачі освіти долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух ...
Контакти
Адреса:23305,вул.Шкільна3,
с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область
Тел.:(04355)2-36-17
Email:dzvonykha1910@ukr.net