Методична робота

Години спілкування "Країна Добра" (3 кл.), "Добро починається з тебе!" (4 кл) (05.10.2021 р.) 
  Вчителька Бойчук М. з учнями 3-го класу провела годину духовності "Країна  Добра", на якій діти виготовили сердечка доброти.
  У 4 класі (кл.керівник Малюк Н.) провела годину спілкування на тему «Добро починається з тебе!».  Наприкінці учні виготовили букет, щоб підняти настрій один одному і оточуючим. Адже добро - це радість, розділена на всіх.
 
 
 
Виховний захід"Подорож у Країну Доброти" (04.10.2021 р.)
У 2 кл. (кл.керівник Коваль М.В.) був проведений захід "Подорож у Країну Доброти". Позитивний момент даного заняття - подорожі полягає в тому,що учні відчувають себе мандрівниками,які вирішують важливу проблему сьогодення:як зробити так,щоб у світі стало якомога менше зла.
 
 
 До Дня Мови (19.02.2021 р.)
У 4 кл.(кл. керівник Коваль М.В.) до Дня мови була проведена вікторина "Мова душа народу".
 Діти  виконували різні завдання,обговорювали роль мови в житті кожної людини,читали вірші.Всі отримали велике задоволення і ще раз переконались, що українська мова-одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу.
  
                   
 
 Урок природознавства у 4 класі (7.09.2020 р)
7 вересня  у 4 кл.(вч. Коваль М.В.)  провела урок природознавства. Тема" Склад Сонячної системи.Сонце,  великі та карликові планети". Діти на уроці  переглянули презентацію, називали склад Сонячної системи, характеризували умови на планетах ,застосовували знання  для задоволення пізнавального інтересу про Землю  та інші  планети Сонячної системи, малювали у зошиті схему Сонячної системи, а учень -Суслик Євгеній виготовив   її модель із пластиліну.
  
  
 
 
Засідання ШМО вчителів початкових класів (17 березня)
 17 березня в школі відбулося засідання МО початкових класів на тему " Розвиток різних видів пам'яті в початкових класах НУШ". На якому було розглянуто це питання з теоретико-практичної точки зору. Пам'ять – головний фактор розвитку пізнавальної сфери дитини. Тому її розвитку слід приділяти особливу увагу. Якщо скласти до купи все, що запам’ятовує людина (інформацію, практичні навички, життєві події), стає зрозуміло, яку важливу роль в нашому житті відіграє пам'ять. Саме завдяки пам’яті ми ті, ким є. Чим старшою стає дитина, тим більше вона може запам’ятати. Пам'ять – це надзвичайно корисна річ, і було б чудово, якби ми мали якомога більше інструментів для її розвитку.
 
 
 

Засідання ШМО вчителів природничо - математичного циклу
(13 березня)
 

 

 
Відкритий урок з української мови (5 березня)
 
  5 березня у 3 кл.(вч.Коваль М,В,) був проведений урок  з української мови на тему: "Уживання прикметників в прямому і переносному значенні." Діти  вчилися працювати з текстовою інформацією, виділяти головне, аналізувати, оцінювати, співпрацювати з різними партнерами у групі, виконувати різні ролі та функції в колективі.
  Інтерактивні вправи -"Очікування"(смайлики,на яких треба написати вибране слово,важливе для вас сьогодні);
 гра"Пінг-понг"(запитання-відповіді за вивченою темою);    
 каліграфічна хвилинка (слайди-презентація);
 "Засели будиночки"(пряме і переносне значення);
 "Пазли" (учні поділяються на групи за кольором карток зі словами);
 розподільний диктант (за малюнками на дошці);
 диференційовані завдання (з різним рівнем  розвитку).
 
   
  
  
 
Відкритий урок з української мови (4 березня)
 
  4 березня у 5 класі було проведено урок з української мови на   тему : "Другорядні члени речення. Додатки". На уроці вчителем (Чернега О.А.) було застосовано інтерактивні методи: "Робота в парах", "Ігрові ситуації", "Незакінчені речення".
 
 
Година спілкування "Захист тварин - справа честі людей!" (3 березня)
 
   3 березня у 2 класі було проведено годину спілкування  "Захист тварин - справа честі людей!". Різні інтерактивні вправи, ігри, складання пазлів, розфарбівки, перегляд соціального ролику "Тварини - не іграшка!" дали учням вкотре переконатися, як важливо правильно доглядати за тваринами, захищати, допомагати їм. Також вчителька Лисенко І.В. повідомила про відповідальність в разі порушення прав тварин. Учні були задоволені і не залишились байдужими. 
  
 
 
 
Відкритий урок з української мови (2 березня )

  2 березня 3 клас (вч. Коваль М.В.) урок української мови.Тема : "Загальне поняття про прикметник".Діти  ознайомились із загальним поняттям прикметник, його значенням у мовленні, добирали прикметники, виділяли їх із тексту, складали асоціативний кущ "прикметник", виконували диференційоване завдання по картках, грали гру "Засели будиночки".

 
 
 
 Урок української мови (21 лютого)
   21 лютого Міжнародний день рідної мови. У 3 класі (вчитель Коваль М,В,) провела  урок 
 " Солов'їну, барвінкову
 Колосисту на віки 
 Українську рідну мову   
 В дар дали мені батьки"

   Плекаймо  рідну мову,бережімо рідну мову! Саме сьогодні  в нелегкий час для нашої держави,а саме особливо для її мови, ці слова, промовлені з дитячих вуст, звучать особливо актуально.

 

 

Урок трудового навчання (20 лютого)

20 січня у 3 класі пройшов урок трудового навчання. 

 

 

Засідання методичного об'єднання класних керівників

 5 лютого у нашій школі було проведено засідання МО класних керівників. Одним із питань було "Елементи тренінгових занять у виховному процесі". Боднар Я.О. провела цікаві вправи на визначення ролі особистості в соціумі, розвиток колективізму. Вчителі були активні, приємно здивовані інтерпретацією вправ.  

    

 

 

Дослідження властивостей олії (3 лютого)

 3 лютого другокласники (вчитель Лисенко І.В.) досліджували звідки береться олій і які експерименти можна з ним проводити. Учні переглянули спочатку навчальні відео, а потім самі, за допомогою приладь, провели експеримент "Вулкан". Такий вид роботи наочно продемонстрував фізичні явища, густину різних рідин. Всі залишились задоволені.

  

Урок літературного читання "Дружба творить справжні чудеса" (3 лютого)

  3 лютого  був  проведений урок літературного  читання у 3 класі  вчитель (Коваль М.В.) на тему  "Дружба творить справжні чудеса" Л. Мовчун  "Горіхові принцеси". Діти визначали жанр прочитаного  твору, називали ознаки, якими п'єса відрізняється від інших жанрів. Визначали  у  п'єсі діалоги, монологи, слова автора,брали  участь у постановці  дитячих  п'єс.

      

Захист проекту "Сімя - це будинок, де сміється душа" (29 січня)

  Учні 6-го класу на уроці української літератури (вчитель Чернега О.А.), вивчаючи творчість Чернілевського С. захищали проектну діяльність "Сімя - це будинок, де сміється душа".

  

 

Година спілкування на тему: "Як і чим випробовується дружба"(29 січня)

  29січня у 3класі (кл.керівник Коваль М.В.) була проведена година спілкування на тему: "Як і чим випробовується дружба".
 Самотнє дерево і вітерець зламає,
 А разом з друзями у тебе сила є.
 Без друга не прожити-кожен знає,
 Без друга сіре все життя твоє.

  

Урок-подорож "Культурні памятки нашої держави" (28 січня)

  28 січня у 2 класі (класний керівник Лисенко І.В.) було проведено урок-подорож "Культурні пам'ятки нашої держави". Учні разом із вчителем "мандрували" Україною і виконували різні завдання. Познайомились із різними рукотворними об'єктами, складали карту пам'яток  України. Усе це дало змогу краще пізнати рідний край. 

 

 

 Урок літературного читання І.Франко "Лисичка і журавель" у 3 класі (20 січня)

  І.Франко. "Лисичка і Журавель"-діти  визначали на основі аналізу подій, дій і вчинків героїв твору тему й головну думку твору, висловлювали оцінні судження,,упорядковували ілюстрації до частин твору відповідно  до послідовності подій у творі, інсценізували казку.

      

      

                 

    Виготовлення оберегів (16 січня)

   Під керівництвом вчителя трудового навчання Лисенко І.В. з учнями 5-6 класів був проведений  майстер клас з виготовлення оберегів. 

 

    https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing