Новини

    Тиждень безпеки дорожнього руху

           У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з 15 по 21 листопада 2021 року  19 листопада 2021 року  був проведений  класними керівниками 1-9 класів  Єдинний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» з використанням навчально-методичного посібника, виданим Міжнародним благодійним фондом “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України. Мета заходу: запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

    19 листопада було проведено з учнями 1-2кл. (вч.Коваль М.В.) Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху"Безпека на дорозі- безпека життя", під час якого діти працювали в групах, називали основні правила пішохода по картинках, складали поради, що слід робити аби уникнути ДТП, розмальовували картинки, розгадували загадки. Ще була проведена бесіда за презентацією "Безпека пішоходів".

    22.11.2021 | Aдмін | Читати далі

    Супервізія

          З метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 року за №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» зі змінами 12.02.2020 року №105 та від 17.05.2021 р. № 476 була проведена супервізія  консультантом «Центру професійної розвитку педагогічних працівників» Тиврівської селищної ради Жилінською Т.О. в початкових класах. Супервізор Жилінська Т.О. ознайомилася із результатами самооцінювання педагогічних працівників та вибраними пріоритетами для покращення професійної діяльності, провела спостереження за діяльністю педагогічних працівників під час навчальної діяльності учнів. На завершення супервізії відбулося групове обговорення результатів спостереження, під час якого учителі отримали  настанови та поради.

    22.11.2021 | Aдмін | Читати далі

    День толерантності

    Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. Учні нашого закладу теж приєдналися до відзначення Дня толерантності .

             16 листопада педагог-організатор Масюк Л.В. провела захід толерантності «Ми всі різні, але рівні», під час якого учні познайомилися з такими поняттями як: терпимість, різноманіття, толерантність, компроміс, довіра, гармонія і повага. Педагог-організатор  разом з дітьми розглянула питання про толерантне відношення до себе самого і чи варто зробити себе і світ хоч на краплинку добріше. На останок класи демонстрували свої роботи  з даної теми та захищали їх. А підсумком заходу було посаджене учнями «дерево толерантності» з вірою в те,  що кожен із них повинен задумуватися над своїм відношенням до інших, вмінням правильно підтримати один одного, поважати людей, бути терпимими. 

    22.11.2021 | Aдмін | Читати далі

    День української писемності та мови

         9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

       Це свято започаткували ще у 1997 році, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

      Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

      Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав.

       Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні.

    До Дня української писемності та мови в закладі було проведено ряд заходів:

    -        Свято « Відкрий, о рідно моя мово, свої скарбниці золоті» ( учитель української мови Чернега О.А.,учні 2,  6-7 класів);

    -        З метою спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови учні взяли участь у написанні 21  Всеукраїнського радіодиктанту  національної єдності, якого створив  та читав письменник  Юрії Андрухович «Слідом за пам’яттю”

    -        Година спілкування в 2 класі ( уч. Коваль М.В.) «Мова  моя українська, батьківська, материнська»  з переглядом відео презентації  «Мови велич і краса»,  виконанням цікавих пізнавальних завдань:  «Чи гостре твоє око», «Розгадай ребус», « Складання асоціативного куща»;

    -        Вихователь ГПД Бойчук М.В.  з учнями 3 класу провела інтелектуальну гру- конкурс «Мово українська, мово солов’їна”, під час якої учні побували  на станціях «Шифрувальник», «Слово в слові»,  «Вислови про мову».

    11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

    Форум патріотичних справ

     28 жовтня на базі БДЮТ відбувся Форум патріотичних  справ, під час якого  учні шкіл Тиврівської громади ділилися досвідом реалізації програм національно- патріотичного спрямування. Учасником Форуму патріотичних справ від філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха  був  учень 9 класу  Бондаренко Леонід, який виступив із темою «Звіт про роботу учнівського самоврядування в закладі», за що був відзначений Дипломом.

    11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

    Участь у засіданні предметних спільнот

          28 жовтня учителі філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха  взяли участь у  засіданнях фізико- математичної та гуманітарної професійних спільнот на базі Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, де опрацьовували інструктивно- методичні рекомендації щодо викладання предметів, а також була зосереджена увага на  підготовці здобувачів освіти до ЗНО починаючи з 5 класу ( методи, форми роботи і т.д.).

    11.11.2021 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 «32» 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59
    Всього новин: 349
https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing