Новини

  370-річчя оборони Вінниччини

    З нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковника Івана Богуна, героїчної сторінки в історії боротьби українського народу за незалежність,  з метою вшанування пам’яті наказного гетьмана, видатного військового та державного діяча України, Вінницького-Кальницького полковника Івана Богуна, збереження української національної пам’яті та здійснення національно-патріотичного виховання громадян  в закладі були проведені відповідні заходи:
    1. Години спілкування:
  -  5клас ( класний керівник Лисюк Я Л.) -  «Як козаки Івана Богуна Вінниччину боронили»;
  -  6 клас (класний керівник Махонюк О.С.) – Козацькими стежками Івана Богуна»;
  - 7 клас ( класний керівник Чернега О.А.)-  Богунова  звитяга міста над Бугом»;
  - 8-9 класи ( учитель історії Боднар Я.О.)  тематичний урок « Полковник Іван Богун – військово – політичний діяч»
     2. Організовано конкурс малюнків  між учнями початкових класів « Козацькі герої Вінниччини» з використанням відеопрезентації «Козак». Малюємо фарбами просто»;
     3.Здійснено перегляд відеоматеріалів 8-9 класи ( педагоги- організатори Муляр Т.В., Масюк Л.В.)- «Вінничани- нащадки героїв. Полководець Іван Богун»
   
  06.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  День вшанування пам'яті жертв Бабиного яру

      29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). … Бабин Яр – це некрополь для більш ніж 100 тисяч цивільних громадян – як дорослих, так і дітей та людей старшого віку, військовополонених. Назва цієї місцини на тодішніх околицях Києва стала узагальненою, увійшла без перекладу у всі мови світу як символ кривавого злочину нацистського режиму, який перекреслив усі тогочасні моральні ідеали європейської цивілізації і всі досягнення європейського гуманізму. Сьогодні виповнюється  80 років з моменту початку масових розстрілів єврейського населення у Бабиному Яру. У перший та другий день Йом Кіпуру у 1941 році тут розстріляно 34 тисячі мирних жителів міста Києва, винних лише у тому, що вони були євреями. За всі роки війни тут убито понад 100 тисяч людей – євреїв, українців, ромів, людей інших національностей, – а також військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні та інших жертв нацистської машини знищення. Це місце поєднує нас у нашій скорботі, а ще –  в усвідомленні необхідності пошуку та підтримки взаєморозуміння між нашими народами.

  06.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  21 вересня - Міжнародний день миру

   Традиційно 21вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає виграти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

  21.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всенародний День Батька

  В наші дні, за даними проекту DilovaMova.com, День Батька відзначається в багатьох країнах світу на офіційному рівні. В Україні ініціаторами цього свята виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Під час прес-конференції, що проводилася ініціаторами Всенародного Дня Батька в Україні 18 вересня 2009 року в УНІАН, було оголошено, що кожна третя неділя першого осіннього місяця (вересня) стає датою, коли українське суспільство виказує своє особливе шанування цим загальнолюдським сімейним і державним цінностям.
  В 2021 році Всенародний День Батька припадає на 19 вересня.
  Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Так закладено Богом споконвіку, що Батько є відповідальним за збереження життя дитини, її виховання і духовну настанову. 
    
  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день прибирання

    З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань  проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. «Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». 
     Колектив нашого закладу долучився до Міжнародної акції  прибиранням шкільного подвір’ я, впорядкуванням квітників. А в  суботу дана акція буде мати продовження під час благоустрою території біля власних будівель. 
   
  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  День здоров'я

    Згідно плану роботи філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха , з метою розвитку ключових компетентностей під час занять фізичною культурою спрямованих на розвиток здорового способу життя; виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; розширення рухового досвіду для вдосконалення навичок життєво необхідних рухових дій, використання їх у  повсякденній та ігрові діяльності; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту з 06 по10.09.2021 року був проведений тематичний тиждень фізичної культури та спорту. Всі заходи проводилися з дотриманням  вимог карантину.

  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing