Новини
День толерантності
Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. Учні нашого закладу теж приєдналися до відзначення Дня толерантності .
16 листопада педагог-організатор Масюк Л.В. провела захід толерантності «Ми всі різні, але рівні», під час якого учні познайомилися з такими поняттями як: терпимість, різноманіття, толерантність, компроміс, довіра, гармонія і повага. Педагог-організатор разом з дітьми розглянула питання про толерантне відношення до себе самого і чи варто зробити себе і світ хоч на краплинку добріше. На останок класи демонстрували свої роботи з даної теми та захищали їх. А підсумком заходу було посаджене учнями «дерево толерантності» з вірою в те, що кожен із них повинен задумуватися над своїм відношенням до інших, вмінням правильно підтримати один одного, поважати людей, бути терпимими.
День української писемності та мови
9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.
Це свято започаткували ще у 1997 році, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».
Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.
Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав.
Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні.
До Дня української писемності та мови в закладі було проведено ряд заходів:
- Свято « Відкрий, о рідно моя мово, свої скарбниці золоті» ( учитель української мови Чернега О.А.,учні 2, 6-7 класів);
- З метою спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови учні взяли участь у написанні 21 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, якого створив та читав письменник Юрії Андрухович «Слідом за пам’яттю”
- Година спілкування в 2 класі ( уч. Коваль М.В.) «Мова моя українська, батьківська, материнська» з переглядом відео презентації «Мови велич і краса», виконанням цікавих пізнавальних завдань: «Чи гостре твоє око», «Розгадай ребус», « Складання асоціативного куща»;
- Вихователь ГПД Бойчук М.В. з учнями 3 класу провела інтелектуальну гру- конкурс «Мово українська, мово солов’їна”, під час якої учні побували на станціях «Шифрувальник», «Слово в слові», «Вислови про мову».
Форум патріотичних справ
28 жовтня на базі БДЮТ відбувся Форум патріотичних справ, під час якого учні шкіл Тиврівської громади ділилися досвідом реалізації програм національно- патріотичного спрямування. Учасником Форуму патріотичних справ від філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха був учень 9 класу Бондаренко Леонід, який виступив із темою «Звіт про роботу учнівського самоврядування в закладі», за що був відзначений Дипломом.
Участь у засіданні предметних спільнот
28 жовтня учителі філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха взяли участь у засіданнях фізико- математичної та гуманітарної професійних спільнот на базі Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, де опрацьовували інструктивно- методичні рекомендації щодо викладання предметів, а також була зосереджена увага на підготовці здобувачів освіти до ЗНО починаючи з 5 класу ( методи, форми роботи і т.д.).
День українського козацтва
День художника
Навігація
- Головна
- Педагогічний колектив
- Символіка школи
- Новини
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Методична робота
- Майбутнім першокласникам
- Порядок обліку дітей шкільного віку
- НУШ
- Державна підсумкова атестація
- Батькам
- Увага!Булінг
- Недискримінаційне середовище у школі
- Поради психолога
- Корисні посилання
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальна
- Дистанційне навчання
- Освітнє середовище
- Підвищення кваліфікації
- Атестація педагогічних працівників
Новини
далі ↓
Контакти
Адреса:23305,вул.Шкільна3,
с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область
Тел.:(04355)2-36-17
Email:dzvonykha1910@ukr.net