Новини

  День захисників та захисниць України

  До Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва педагоги філії  підготували низку заходів.
     1клас (класний керівник Масюк Н.Л.)- перегляд презентації «Ми нащадки славний козаків», година спілкування «Я вдячний тобі, захисник!», виготовлення вітальних листівок.
    6 клас (класний керівник Лисюк Я.Л.) - година спілкування "Ми нащадки козацького роду", усний журнал "Звичаї і традиції українських козаків", участь учениці 6 класу Сидорук Єлизавети у загальноукраїнській ініціативі «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».
    5 клас ( класний керівник Бойчук М.В.) -виготовляли вітальні листівки та малюнки до Дня захисників та захисниць України. Переглянули відео презентацію " 14 жовтня-День захисників та захисниць України"
    7 клас (класний керівник Матейчук О. С.)- виховна година: "Легенда про Покрову, історія свята, Кодекс честі козаків та сучасних воїнів-захисників".  
     3клас (класний керівник Коваль М.В.)- перегляд пізнавальної відеопрезентації  до Дня козацтва "Козаки".
     8 клас ( класний керівник Чернега О.А.)- година мужності «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення».
     Учні 1- 4 класів взяли участь у флешмобі « Дякую, Солдате!» (педагог- організатор Маренюк А.А.).
  14.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День посмішки

  7 жовтня у світі відзначають день посмішки. З’явилося свято 1999 року і щороку припадає на першу п’ятницю жовтня.  Свято створили на честь Харві Болл – відомого тим, що він , на замовлення компанії, щоб підняти настрій та бойовий дух працівників, намалював знаменитий смайлик у вигляді  обличчя, що посміхається.

  Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.) провели ранкову зустріч " Усмішка продовжує життя" , під час якої малювали, створювали з природнього матеріалу смайлики.

  10.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній День захисту тварин

  З метою гуманного та відповідального ставлення до тварин  з 03 по 07 жовтня 2022 року у філії І-ІІ ст. с.Дзвониха були проведені онлайн заходи присвячені Всесвітньому дню захисту тварин.

   Урок доброти у 3 класі ( класний керівник  Коваль М.В.) "Добро  і милосердя в нас і поруч з нами", під час якого учні виготовили плакат "Тварини під захистом" , добирали і відгадували  загадки, записували анаграми "Тварини", розгадували  кросворди та поділилися світлинами "Наші друзі".

     Година спілкування у 1 класі ( класний керівник Масюк Н.Л.) на тему: «Замість тисячі слів про добро…».

      Бесіда у 4 класі( класний керівник Муляр Т.В.) «Доброта та жорсткість» з переглядом мультфільму " Твори добро" та  вікториною "Впізнай тварину за описом" .

      Година спілкування  у 5 класі ( класний керівник Бойчук М.В.) "Тварини-наші друзі".

     Година спілкування у 6 класі ( класний керівник Лисюк Я.Л.) "Тварини - наші друзі, ми відповідальні за тих, кого приручили"

     Година спілкування у 7 класі ( класний керівник Матейчук О.С.) " Твори добро завжди і всюди,нехай тебе шанують люди" .

     Перегляд відеоролика( 8 клас , класний керівник Чернега О.А.) Притулок для безхатніх тварин "В добрі руки".

  10.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День вчителя

              Учні філії під керівництвом класних керівників, педагога-організатора шлють найтепліші та найщиріші вітання з Днем учителя!

  Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів. Будьте здорові, дорогий учителю, наставнику, мудрий пораднику. Дякуємо за знання, досвід і душевне тепло.

  Кожен проведений вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день ми вам бажаємо завжди залишатися на тій педагогічній вершині, якої ви досягли.

  10.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день миру

       Мир, яке коротке, але змістовне слово.  Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих. У цю скрутну для України годину миру прагне кожний житель нашої країни.

     21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, здобувачі освіти філії взяли участь в челенджі «Я за мир!», виготовлені  листівки «Голуб Миру». Класним керівником 3 класу КовальМ.В. був проведений онлайн- квест «День миру», класним керівником 4 класу Муляр Т.В. була проведена онлайн вікторина «Ми за мир у світі!», класним керівником 5 класу Бойчук М.В. проведена година спілкування «Україна бажає миру!», класним керівником 6 класу Лисюком Я.Л. проведена бесіда «Ми маємо вільні крила, бо ми - з України, разом - ми сила», класним керівником 8 класу Чернегою О.А. проведено урок на тему «Ми  за мир у всьому світі» ,класним керівником 7 класу Матейчук О.С. проведено бесіду «Ми хочемо жити у мирі!», класним керівником 9 класу Романчук Т.А. проведено бесіду «Прагнемо миру». Педагог- організатор Маренюк А.А. підготувала відео ролик «Ми за мир!».

      Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, а також кожного з нас зробити щось заради миру!

  22.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень фізичної культури та спорту

  «Рух – це життя», під таким гаслом був організований Тиждень фізичної культури та спорту учителем Маренюк А.А. З метою виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, залучення учнів до системних занять спортом були  проведені наступні заходи  : Олімпійський урок   «Українці- сильна та вільна нація», під час якого здобувачі освіти дізналися про  115 перемог спортсменів Вінниччини на міжнародних аренах та 200 - у всеукраїнських  змаганнях, непрості умови тренування під час війни ,відповідальність та відданість спортсменів перед країною.  Учні взяли участь в масовій фізкультурній руханці та конкурсі малюнків «Мій улюблений вид спорту».

  22.09.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing