Новини

  Міжнародний день толерантності

  Толерантність – це взаєморозуміння
     «Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі.
   У 4кл. Дзвониської ЗОШ І-ІІ ст. було  проведено тренінгове заняття »На доброму серці тримається світ». Не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.
     «Як бачите, бути толерантним і просто, і складно водночас.
  І ніхто ще не вигадав кращої норми життя у суспільстві, як слова Біблії: «Люби ближнього, як самого себе». Отака проста річ – толерантність. Отаке собі слово з тринадцяти букв. А вмістилося у ньому так багато.»
   
  27.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day

    18 вересня 2020 року Дзвониська школа також долучилася до Міжнародної акції «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».  
    Метою акції є - поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвиток Всеукраїнського волонтерського руху, сприяння розбудові екологічного сектору.  З дотриманням карантинних норм та обмежень учні та вчителі очищували закріплені території від сміття та листя, білили дерева. Також було проведено практичне заняття із сортування сміття «Зробимо Україну чистою». А старшокласники провели бесіду з молодшими учнями на тему «Час схаменутися». 
  Зробимо Україну чистою разом!
  20.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень фізичної культури. Фестиваль ранкової зарядки

    Гарний настрій — запорука довгого життя! Саме цей девіз обрали вчителі та учні до традиційного щорічного тижня здоров’я.
    У Дзвониській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся традиційний фестиваль зарядки та День здоров'я на тему «Здоровим бути модно», який було організовано з дотриманням усіх карантинних норм для учнів і вчителів на спортивних майданчиках школи.
    Під час проведення різноманітних спортивних змагань учні усвідомили, як важливо розвивати всі складові здоров’я: духовну, інтелектуальну, емоційну, фізичну, психологічну. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.
   
  13.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  1 вересня. День народження першого класу

     Перше вересня – це, напевне, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
    Нажаль урочистості по відзначенню цього свята було відмінено у зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією.
    Учнів по класах привітали директор школи Павленко Т.В. та селищний голова Буряченко В.П. Після чого усі поринули у захопливий світ змагань. Було проведено гру-квест «Першовересневий марафон», на якій учні кожного класу окремо із збереженням дистанції проходили різні станції, виконували завдання. А в кінці отримали маленькі подарунки.
   
  02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято Останнього дзвоника - 2020

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Флешмоб «Я по світу йду у вишиванці»

     Учні та учителі Дзвониської ЗОШ вітають усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. З метою популяризації національного одягу було проведено флешмоб «Я по світу йду у вишиванці» і колаж світлин  у вишиванках педагогічних працівників навчального закладу «Бережи українське – носи вишиванку». 
     Наше завдання - не розгубити це багатство, передати це живе іскристе диво наступним покоління. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

   

   

  24.05.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing