Новини

  Міжнародний день друзів

  9 червня в Україні святкують Міжнародний день друзів. І це дійсно важливе свято, адже дружба – це великий скарб, який потрібно цінувати і берегти.  Продовжуємо організовувати дозвілля для  дітей. Сьогодні учні    працювали на станціях : "Дружба має свої правила", 'Ніби одне ціле", "Казкові друзі", "Портрет друга", переглядали мультиплікаційні фільми про дружбу. Мета заходів- навчити цінувати дружбу та друзів, прищеплювати повагу до цінностей дружби.

  09.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  "Здоров'я - головне багатство"

  "Здоров'я- головне багатство", під таким гаслом школярі змагалися під час "Веселих стартів", грали футбол, демонстрували елементи гімнастики , брали участь у вікторині. Час проминув у розвагах непомітно та весело.

  08.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Свято Останнього дзвоника

  Промайнув ще один навчальний рік, який цьогоріч  був непростий, напружений. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято.  Право відкрити урочисту лінійку було надано завідувачу філії Тетяні Павленко . Були підведені підсумки за навчальний рік. Були нагородженні грамотами переможці олімпіад, конкурсів. Звучали щирі слова привітання та  подяки  і від батьків, випускників. Слова подяки звучали і від четвертокласників своїй першій вчительці Муляр Т.В., яка допомагала переступити першу шкільну сходинку, навчила розуміти прекрасне.

  І ось хвилююча мить - лунає останній дзвіночок для випускників закладу та сповіщає про початок чудової пори- літніх канікул.

  Чудових всім канікул, миру та швидкої Перемоги.

  08.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  День журналіста

  В Україні 6 червня відзначається День журналіста. Саме цього дня, 6 червня 1992 року, Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.  Учні філії дізналися цікаві факти про свято, розвиток журналістики в Україні, перші газети. Виготовлення фото колажів - «Мій навчальний рік був таким», «Мій сьомий клас», «Наш сьомий клас назавжди в серці у нас» , «Збережемо наше довкілля», «Літо» - колективні роботи , які презентували класи, перевтілившись у роль журналістів.

  07.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища

  5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища. «Природа й людина - єдине ціле, їх неможливо ділити», під таким гаслом пройшли заходи у нашій філії. Екскурсія на природу «Зелена стежка», участь у фотоконкурсі «Поглянь, яка краса!». Акція  «Троянди для рідної школи» - подарунок випускників. Цей день дає можливість кожному з нас прийняти на себе відповідальність за турботу про нашу планету.

  07.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. Цікаво та змістовно відзначили дане свято здобувачі освіти нашого закладу. В учнів 1 класу( учитель Масюк Н.Л.)  відбулося перше родинне свято - звіт «Прощавай,   Букварику!», під час якого учні демонстрували набутті уміння протягом року.    Створити радісний настрій учням 2-9 класів  допоміг квест до Дня захисту дітей. Команди учнів долали перешкоди  переходячи від станції до станції: «Юні казкарі», «Загадкова», «Математична», «Болотяні купини», «Спортивна», «Я люблю Україну», «Акторська». Змагання за перемогу завершилося дружнім ласуванням морозива. А в цей час команда учнів 5-8 класів взяла участь у територіальних змаганнях з футболу в смт Тиврів та виборола ІІІ призове місце. А ще одна делегація дітей 3-8 класів  взяла участь в територіальних заходах з нагоди  Дня захисту дітей в смт Тиврів, під час яких була учасником флешмобу «Дитячими долонями». квесту «Барви дитинства»,переглянула  виступи вокального, хореографічного колективів, концерт та виборола І місце у конкурсі «Мрія мого дитинства». Діти раділи перемозі та смакували отриманими солодощами.

  05.06.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing