Новини

  Онлайн-виставка "Вишиванкові візерунки"

  Хрестик за хрестиком на полотні
  Дивні лягають узори;
  Хрестик за хрестиком –
  Так наші дні в щасті проходять і в горі.
    З метою відзначення дня вишиванки в Дзвониській школі було проведено онлайн-виставку малюнків «Вишиванкові візерунки». Учні разом із батьками були активними учасниками цього онлайн - заходу.
  Такі заходи допомагають учням проявити себе, розпізнати іскорку обдарування, яку потім спільними зусиллями педагоги плекають. Впевнені, що такі заходи необхідні дітям, бо вони щоразу розкривають у собі нові грані таланту.
   
  24.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Флешмоб

    У кожного з нас є своя родина. Це найдорожчі для нас люди, які люблять нас понад усе. І ми їх любимо, бо без них не уявляємо свого життя. Батько і мати – найрідніші і найближчі для кожного з нас люди. Саме ці люди подарували нам життя, можливість дихати, любити, іншими словами – можливість бути людиною. Саме ці люди першими навчили нас слухати, думати, розмовляти, любити й віддячувати. Саме для цих людей ми назавжди залишимось дітьми. 
    Цього тижня ( 12.05 – 15.05) ми провели онлайн флешмоб на тему « Моя родина найкраща у світі», щоб ще раз довести, яке велике значення має для виховання дитини батьківська порада, підтримка близьких. Тільки повноцінна сім’я, родина, в якій панує мир, спокій, злагода є найкращим прикладом для дітей. Адже наші діти – це наше майбутнє і тільки від них залежить якими вони будуть
   
  17.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Онлайн-виставка малюнків

  Родина, рід, які слова святі.
  Вони потрібні кожному в житті,
  Бо всі ми з вами ніжні гілочки,
  На дереві, що вже стоять віки.
  Це дерево – наш славний родовід,
  Це – батько й мати, прадід твій і дід.
    У рамках тижня родинно-сімейного виховання, в Дзвониській школі відбулась онлайн виставка малюнків «Дерево мого роду».
  Кожна сім’я – це маленький світ, маленька країна. В цій країні свої закони, звичаї, традиції. Традиційно історію роду показують у вигляді дерева. Наші прадіди уявляли життя людей на землі як велетенське Дерево Роду. Як дерево тримається на корені, так і кожен рід тримається на найстарших його членах, бо саме вони мають великий досвід життя і допомагають молодим.   Коріння – це наші предки, прародичі. У ньому наше минуле, пам’ять. Стовбур – мама та тато. А  гілочки – це діточки. Чим міцніше росте дерево – тим більше є рід.
  17.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  День матері

     День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
     На знак вдячності усім матерям від своїх дітей, учнів Дзвониської школи, було проведено фото та відеочелендж «Серце мами завжди з нами». Учні у своїх коротких відеороликах доповнювали речення «Я люблю свою маму за …». Матусям було надзвичайно приємно почути такі теплі слова. Учень 7 класу Бондаренко Леонід створив відеокліп для своєї мами, в якому звернувся до неї зі словами вдячності. Учениця 3 класу Чорна Ангеліна виконала пісню «Мамочко моя» на знак любові. Решта учнів присилали фото зі своїми матерями. Також під керівництвом вчителя трудового навчання Лисенко І. В. учні малювали сердечка, створювали їх власноруч з лози, робили квіти з паперу, які подарували своїм найріднішим. 
     Такі заходи не залишили нікого осторонь. Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!
  11.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті та примирення

    Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї. 
    Учні Дзвониської школи також долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Учні 3 та 6 класу взяли участь у майстер-класі з виготовлення червоних маків, який провела вчитель трудового навчання І.В. Лисенко. 
    Протягом тижня у всіх класах були проведені онлай-виховні години,  присвячені перемозі над нацизмом. Також було проведено виставку малюнків на тему «Не загасити пам’яті вогонь». 
    Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.
  11.05.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки життєдіяльності

     Метою проведення онлайн Тижня безпеки життєдіяльності ( в період 27.04 – 30.04) була цілеспрямована робота щодо виховання відповідального ставлення до безпеки людини, формування основ здорового способу життя; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях у побуті, під час навчальної діяльності; підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. Учням було надіслано різноманітні навчальні відео, фото плакатів з даної теми. Що цим самим допомогло їм вкотре переконати у тому, що слід берегти своє життя і здоров’я. 

  01.05.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing