Новини

  День Сонця

  3 травня - День Сонця. Для Землі Сонце - могутнє джерело космічної енергії. Воно дає світло й тепло, необхідні для рослинного і тваринного світу, і формує найважливіші властивості атмосфери Землі.

  В цілому Сонце визначає екологію планети. Без нього не було б і повітря, необхідного для життя: воно перетворився б на рідкий азотний океан навколо завмерлих вод і обледенілої суші. Для нас, землян, найважливіша властивість Сонця в тому, що біля нього виникла наша планета і на ній з’явилося життя.

  Щоб привернути увагу до можливостей використання поновлюваних джерел енергії європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe), починаючи з 1994 р., на добровільній основі організовує щорічний День Сонця.

     Учні 3 класу ( класний керівник Коваль М.В.)   переймаються проблемами екології, тому 3 травня, розпочинаючи із ранкової зустрічі, дискутували про властивості Сонця, читали та малювали вірші по мнемотаблицях, давали інтерв’ю.

  07.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Участь в квесті «Пам’ятай завжди й усюди»

  28 квітня  п’ятеро здобувачів освіти філії Гудзь Олена, Бондар Олександра, Боярко Ганна, Хорошева  Христина  та Шаталюк Роман під керівництвом учителя Чернеги О.А. взяли участь у складі збірної команди у районному квесті «Пам’ятай завжди й усюди»  в рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».. Учасники заходу мали нагоду не тільки ознайомитися зі спорядженням  Служби порятунку «101», але й позмагатися на швидкість у вправності з одягання бойового одягу, ліквідації умовної пожежі, за допомогою пожежного рукава, правильно надавати  домедичну допомогу та транспортувати потерпілого на ношах. Старанно та гідно виконували завдання на різних локаціях учні, тож в результаті - ІІІ переможне місце.

  07.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  37 роковини трагедії на Чорнобильській АЕС

     26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства -  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 37 років цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.    Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

       Цій темі були  присвячені різноманітні заходи, які пройшли у Філії:

  -           3 клас (класний керівник Коаль М.В.) - ранкове коло, інформаційна хвилинка" На Чорнобиль журавлі летіли", вікторина" Чорнобильська  катастрофа", виготовлення буклета" Чорнобиль";

  -           4 клас (класний керівник Муляр Т.В.) - урок пам'яті "Чорнобиль:трагедія, подвиг, пам'ять....";

  -           5 клас (класний керівник Бойчук М.В.) – екологічна година «Чорнобиль- чорний біль нашої землі»;

  - 6 клас (класний керівник Лисюк Я. Л.) – виховний захід «Чорнобильська трагедія - одвічний слід на Україні»;

  -           7 клас (класний керівник Аузяк А.Ю.) - круглий стіл «Чорнобиль… Трагедія.. Наслідки…»;

  -           8 клас ( класний керівник Чернега О.А.) – історичний репортаж «Чорнобиль  в серці України, а тінь його по всій землі».

  28.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Привітай бійця!

  У Філії І-ІІ ст. с. Дзвониха до Великодня влаштували акцію "Привітай бійця!". Її учасниками стали вчителі та учні. Продукти харчування, речі, вітальні листівки будуть передані бійцям ЗСУ на передову.

  Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

  10.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Великоднє диво

  На передодні Великодних свят учні 1-4, 5 - 9 класів (консультанти - класні керівники)  взяли участь у районному конкурсі "Великоднє диво". Вироби для участі у виставці були представлені у номінаціях:

  «Пасхальний кошик» ,

  «Традиційні воскові писанки, бісерні та керамічні писанки, писанки не традиційних сучасних технік»,

  «Композиція з Великодніх писанок»,

  «Пасхальний букет чи вінок»,

  «Сюжетна композиція»,

  «Пасхальна картина чи листівка»,

  «Пасхальна витинанка».

  10.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міста-Герої - Міста Героїв!

  МІСТА - ГЕРОЇ - МІСТА ГЕРОЇВ!

   Минає рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Поряд з нашими військовими та прикордонниками були цивільні, які самовіддано визволяли свої домівки, міста та села від окупації. Від перших годин повномасштабного ворожого вторгнення війна для українців стала справді народною. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі. Впродовж березня вже 10 українських міст указом Президента нагороджено відзнакою “Місто-Герой України” з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті свої міст під час відсічі збройної агресії рф проти України. Харків, Херсон, Чернігів, міста Донеччини - Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині та передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь, що взяли на себе головний удар атаки ворога на столицю.

   З нагоди річниці початку визволення наших земель учні 7 класу ( класний керівник Аузяк А.Ю.) взяли участь у марафоні вшанування  героїзму та незламності українців під хештегом #Міста Героїв – організували фотовиставку «Міста - герої України».

  10.04.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing