Новини

  Участь у засіданні предметних спільнот

        28 жовтня учителі філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха  взяли участь у  засіданнях фізико- математичної та гуманітарної професійних спільнот на базі Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, де опрацьовували інструктивно- методичні рекомендації щодо викладання предметів, а також була зосереджена увага на  підготовці здобувачів освіти до ЗНО починаючи з 5 класу ( методи, форми роботи і т.д.).

  11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  День українського козацтва

       14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері,  День українського козацтва,  День захисника  та захисниці України.
       У нашої Держави славна історія та великі герої. Під покровом Пресвятої Богородиці українське козацтво здобувало волю та свободу для нашої батьківщини, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, захищала та відстоювала національні інтереси та боролась за Незалежність України. Ми завжди боронили свої кордони від ворогів, боронимо їх і зараз. Наші захисники стояли та стоять на захисті суверенітету України.
       Тож в цей день вшануймо наших славних предків – козаків, наших воїнів та наших захисників. Нехай буде мир та спокій в домівках кожної української родини.
         З 11 по 13 жовтня в закладі  були проведені  заходи :
        Конкурс малюнка відбувся у 1 класі( класний керівник Масюк Л.В.) на тему «Я маленький козак»
       Урок «Математика з козаками», вікторина «Ми роду козацького діти» з використанням цеглинок Лего , перегляд мультфільму «Як козаки кашу варили» відбулися у 2 класі ( класний керівник Коваль М.В.) 
     У 4 класі було проведено годину спілкування «Ми - нащадки славних козаків!» з переглядом творів декоративно- ужиткового мистецтва, читання оповідань з подальшим обговоренням (класний керівник Масюк Н.Л.)
     Вихователь ГПД Бойчук М.В. провела вікторину з 3-4 класами на тему «Українське козацтво»;
     Історичний екскурс «Козацької слави одвічна сурма» відбувся у 5 класі (класний керівник Лисюк Я.Л.);
     Урок патріотизму було проведено у 6 класі «Сила нескорених» (класний керівник Матейчук О.С.);
     Година мужності, з переглядом відеоматеріалу,  «В єдності наша сила» була проведена у 7 класі ( класний керівник Чернега О.А.);
     Учнями 3 класу, 7-9 класів були підготовлені художні номера, які демонструвалися під час святкового концерту в сільському Будинку культури ( завідувач філії Павленко Т.В., учитель музики Муляр Т.В.) 
  21.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  День художника

     День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з Указом  Президента ( №1132/98 від 09 жовтня 1998).
  В  2021 році День художника України припадає на 10 жовтня.Образотворче мистецтво є однією із найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини. Українським майстрам пензля і різця належать твори , які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України.
     Учні нашого закладу  до Дня художника в Україні залюбки поділилися своїми роботами та організували шкільну виставку- «Дизайнери, художники, поети з шкільного починаються сюжету» ( керівник - учитель образотворчого мистецтва Масюк Н.Л.)        
  21.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Місячник Цивільного захисту

     З 17 вересня по 17 жовтня у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів  проходив місячник  Цивільного захисту. Було проведено ряд заходів:
  - учасниками освітнього процесу було відпрацьовано проведення безпечної та швидкої евакуації  ( учит. основ здоров’я Чернега О.А.) ;
  -проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти про поводження в екстремальних ситуаціях, використання засобів індивідуального захисту, запобігання виникнення та розповсюдження корона вірусу Covid-19, ведення здорового та активного способу життя, проведено вікторини, конкурс плакатів ( класні керівники,  учит. основ здоров’я Чернега О.А);
  - проведені практичні заняття щодо надання долікарняної допомоги ( сестра медична Плетенчук І.О.) 
  08.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Учителя

     Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 01 жовтня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя «Іскриться долею талант». Організатором свята виступили учні різних класів.( педагог- організатор Муляр Т.В.) Вони висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

  08.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський День бібліотек

    Бібліотека - це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Щоб ви не робили, чим би ви не займалися, вам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга. Адже книга дивовижний скарб людства. Саме крізь книгу ми пізнаємо світ, мандруємо світом, робимо цей світ краще. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.
  30 вересня – найчитальніший день року, адже з 1998 року в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек. 
    Учні нашого закладу радо долучилися до заходів  проведених  напередодні свята:
  - Екскурсія до шкільної бібліотеки  ( бібліотекар Чернега О.А.);
  - Щорічна акція «Подаруй бібліотеці книгу» (учні 2 класу – класний керівник Коваль М.В.);
  - Естафета добрих справ - «Лікарня книг»  (учні 4-5 класів ,учитель трудового навчання Масюк Н.Л.)
  06.10.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 «19» 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing