День художника
День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з Указом Президента ( №1132/98 від 09 жовтня 1998).
В 2021 році День художника України припадає на 10 жовтня.Образотворче мистецтво є однією із найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини. Українським майстрам пензля і різця належать твори , які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України.
Учні нашого закладу до Дня художника в Україні залюбки поділилися своїми роботами та організували шкільну виставку- «Дизайнери, художники, поети з шкільного починаються сюжету» ( керівник - учитель образотворчого мистецтва Масюк Н.Л.)
Місячник Цивільного захисту
З 17 вересня по 17 жовтня у Філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів проходив місячник Цивільного захисту. Було проведено ряд заходів:
- учасниками освітнього процесу було відпрацьовано проведення безпечної та швидкої евакуації ( учит. основ здоров’я Чернега О.А.) ;
-проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти про поводження в екстремальних ситуаціях, використання засобів індивідуального захисту, запобігання виникнення та розповсюдження корона вірусу Covid-19, ведення здорового та активного способу життя, проведено вікторини, конкурс плакатів ( класні керівники, учит. основ здоров’я Чернега О.А);
- проведені практичні заняття щодо надання долікарняної допомоги ( сестра медична Плетенчук І.О.)
День Учителя
Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 01 жовтня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя «Іскриться долею талант». Організатором свята виступили учні різних класів.( педагог- організатор Муляр Т.В.) Вони висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.
Всеукраїнський День бібліотек
Бібліотека - це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Щоб ви не робили, чим би ви не займалися, вам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга. Адже книга дивовижний скарб людства. Саме крізь книгу ми пізнаємо світ, мандруємо світом, робимо цей світ краще. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.
30 вересня – найчитальніший день року, адже з 1998 року в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек.
Учні нашого закладу радо долучилися до заходів проведених напередодні свята:
- Екскурсія до шкільної бібліотеки ( бібліотекар Чернега О.А.);
- Щорічна акція «Подаруй бібліотеці книгу» (учні 2 класу – класний керівник Коваль М.В.);
- Естафета добрих справ - «Лікарня книг» (учні 4-5 класів ,учитель трудового навчання Масюк Н.Л.)
370-річчя оборони Вінниччини
З нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковника Івана Богуна, героїчної сторінки в історії боротьби українського народу за незалежність, з метою вшанування пам’яті наказного гетьмана, видатного військового та державного діяча України, Вінницького-Кальницького полковника Івана Богуна, збереження української національної пам’яті та здійснення національно-патріотичного виховання громадян в закладі були проведені відповідні заходи:
1. Години спілкування:
- 5клас ( класний керівник Лисюк Я Л.) - «Як козаки Івана Богуна Вінниччину боронили»;
- 6 клас (класний керівник Махонюк О.С.) – Козацькими стежками Івана Богуна»;
- 7 клас ( класний керівник Чернега О.А.)- Богунова звитяга міста над Бугом»;
- 8-9 класи ( учитель історії Боднар Я.О.) тематичний урок « Полковник Іван Богун – військово – політичний діяч»
2. Організовано конкурс малюнків між учнями початкових класів « Козацькі герої Вінниччини» з використанням відеопрезентації «Козак». Малюємо фарбами просто»;
3.Здійснено перегляд відеоматеріалів 8-9 класи ( педагоги- організатори Муляр Т.В., Масюк Л.В.)- «Вінничани- нащадки героїв. Полководець Іван Богун»
День вшанування пам'яті жертв Бабиного яру
29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). … Бабин Яр – це некрополь для більш ніж 100 тисяч цивільних громадян – як дорослих, так і дітей та людей старшого віку, військовополонених. Назва цієї місцини на тодішніх околицях Києва стала узагальненою, увійшла без перекладу у всі мови світу як символ кривавого злочину нацистського режиму, який перекреслив усі тогочасні моральні ідеали європейської цивілізації і всі досягнення європейського гуманізму. Сьогодні виповнюється 80 років з моменту початку масових розстрілів єврейського населення у Бабиному Яру. У перший та другий день Йом Кіпуру у 1941 році тут розстріляно 34 тисячі мирних жителів міста Києва, винних лише у тому, що вони були євреями. За всі роки війни тут убито понад 100 тисяч людей – євреїв, українців, ромів, людей інших національностей, – а також військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні та інших жертв нацистської машини знищення. Це місце поєднує нас у нашій скорботі, а ще – в усвідомленні необхідності пошуку та підтримки взаєморозуміння між нашими народами.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 «39» 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Всього новин: 384