Новини

  Безпека дітей понад усе

  1 червня 2022 року учні 1- 4, 5- 9 класів мали можливість переглянути Всеукраїнський онлайн -урок із мінної безпеки для школярів, розроблений ЮНІСЕФ спільно з ДСНС України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією України.

  Для закріплення знань було запропоновано у відведений час дати відповіді під час вікторини.

  Вітаємо ученицю 3 класу Паровай Надію, яка відмінно засвоїла основні правила безпечної поведінки: "Будь уважним", "Не підходь", "Не чіпай", "Телефонуй 101" та радіє надісланим подарункам від ЮНІСЕФ.

  04.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  6 Грудня

  6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

      День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку  Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

     Учасники освітнього процесу філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха вітають наших захисників. Педагогічним колективом закуплено речі першої необхідності для передачі воїнам. А учні взяли участь в акції « Чашка для пораненого Захисника». Чашки із смаколиками, листівки – привітання, малюнки, листи будуть передані у військовий госпіталь.

  04.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

  «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо» - гасло, під яким цьогоріч вшановують пам'ять жертв Голодоморів.

  24- 25 листопада продовжилася низка заходів, присвячених 90- тим роковинам Голодомору:

  4 клас( класний керівник Муляр Т.В.) - перегляд відео "Україна пам'ятає! Світ визнає!";

  6 клас( класний керівник Лисюк Я.Л.) - урок пам'яті жертв Голодомору "Схилимо голови у скорботі".

  26 листопада о 16.00 схиляємо голови під час Загальнонаціональної хвилини мовчання та запалюємо свічку пам'яті.

  У кожній домівці засвітиться вогник  як вияв скорботи за загиблими , віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися .

   

  «Голод… Пам’яті свіча не згасне».

  26.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Благодійний освітній проєк Flowers4school

  Здобувачі освіти  філії І-ІІ ступенів с. Дзвониха  стали учасниками благодійного освітнього проєкту Flowers4school , спрямований на озеленення українських шкіл від асоціацій квіткових виробників Нідерландів та України. Квітковий рай у кожній школі України - головна місія проєкту.

  26.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Вшанування пам'яті жертв Голодомору

  Вшанування пам’яті жертв Голодомору є запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому. Увага до трагедії Голодомору формує нетерпимість громадян до проявів будь-якого масового насильства. Нині ми маємо можливість говорити та поширювати правду, аби цей злочин ніколи не повторився. Протягом 22-23 листопада пройшли заходи вшанування жертв Голодомору у філії І-І ст. .с. Дзвониха:

     5 клас( класний керівник Бойчук М.В.). Перегляд відеопрезентації "Запали свічку пам'яті". Виготовлення квітки-незабудки та 5 колосків  як символ пам'яті жертв Голодомору.   Бесіда: "Цінуй, цілуй цілушку хліба".

     8 клас ( класний керівник Чернега АО.)Урок-конференція «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків,  творах літератури і мистецтва».

     3 клас (класний керівник Коваль М.В.)   Перегляд відео презентації "Вогонь скорботи в нашім серці", виготовлення саморобки "Ми пам'ятаємо!  Ми сильні!".

  1 клас( класний керівник Масюк Н.Л.) майстер- клас "Створення квітки Незабудьки" до дня вшанування пам'яті жертв Голодомору.

  24.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності і Свободи

  21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього. У філії І-ІІ ст. с.Дзвониха  відбулася низка заходів до Дня Гідності та Свободи

  5-9 класи ( педагог- організатор Маренюк А.А.)- ІТ- стрічка "Наш дух не зламати, свободу не вбити"

  3 клас( класний керівник Коваль М.В.)- інформаційна хвилинка "Революція Гідності очима дітей", квест-гра "Вільні творити майбутнє".

  8 клас ( класний керівник Чернега О.А.)- патріотичний калейдоскоп "Дух  не зламати, свободу не вбити!".

  4 клас (класний керівник Муляр Т.В.)- година- пошана "Україна в наших серцях"; перегляд відео "Український світ"

  1 клас( класний керівник Масюк Н.Л.)- бесіда «Наше майбутнє - у наших руках!», гра «Гідні вчинки»

  5 клас(класний керівник Бойчук М.В.)- обмін інформацією  "Ми вільні творити майбутнє".

  6 клас( класний керівник Лисюк Я.Л.)- година спілкування «Незалежна, соборна,єдина моя Україна» .

  23.11.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 266
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing