Новини

  Міжнародний день миру

       Мир, яке коротке, але змістовне слово.  Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих. У цю скрутну для України годину миру прагне кожний житель нашої країни.

     21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, здобувачі освіти філії взяли участь в челенджі «Я за мир!», виготовлені  листівки «Голуб Миру». Класним керівником 3 класу КовальМ.В. був проведений онлайн- квест «День миру», класним керівником 4 класу Муляр Т.В. була проведена онлайн вікторина «Ми за мир у світі!», класним керівником 5 класу Бойчук М.В. проведена година спілкування «Україна бажає миру!», класним керівником 6 класу Лисюком Я.Л. проведена бесіда «Ми маємо вільні крила, бо ми - з України, разом - ми сила», класним керівником 8 класу Чернегою О.А. проведено урок на тему «Ми  за мир у всьому світі» ,класним керівником 7 класу Матейчук О.С. проведено бесіду «Ми хочемо жити у мирі!», класним керівником 9 класу Романчук Т.А. проведено бесіду «Прагнемо миру». Педагог- організатор Маренюк А.А. підготувала відео ролик «Ми за мир!».

      Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, а також кожного з нас зробити щось заради миру!                 22.09.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing