Новини

  День українського козацтва

       14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері,  День українського козацтва,  День захисника  та захисниці України.
       У нашої Держави славна історія та великі герої. Під покровом Пресвятої Богородиці українське козацтво здобувало волю та свободу для нашої батьківщини, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, захищала та відстоювала національні інтереси та боролась за Незалежність України. Ми завжди боронили свої кордони від ворогів, боронимо їх і зараз. Наші захисники стояли та стоять на захисті суверенітету України.
        Тож в цей день вшануймо наших славних предків – козаків, наших воїнів та наших захисників. Нехай буде мир та спокій в домівках кожної української родини.
   
   
   

       З 11 по 13 жовтня в закладі  були проведені  заходи :
   Конкурс малюнка відбувся у 1 класі( класний керівник Масюк Л.В.) на тему «Я маленький козак»
    Урок «Математика з козаками», вікторина «Ми роду козацького діти» з використанням цеглинок Лего , перегляд мультфільму «Як козаки кашу варили» відбулися у 2 класі ( класний керівник Коваль М.В.) 
     У 4 класі було проведено годину спілкування «Ми - нащадки славних козаків!» з переглядом творів декоративно- ужиткового мистецтва, читання оповідань з подальшим обговоренням (класний керівник Масюк Н.Л.)
     Вихователь ГПД Бойчук М.В. провела вікторину з 3-4 класами на тему «Українське козацтво»;
     Історичний екскурс «Козацької слави одвічна сурма» відбувся у 5 класі (класний керівник Лисюк Я.Л.);
     Урок патріотизму було проведено у 6 класі «Сила нескорених» (класний керівник Матейчук О.С.);
     Година мужності, з переглядом відеоматеріалу,  «В єдності наша сила» була проведена у 7 класі ( класний керівник Чернега О.А.);
     Учнями 3 класу, 7-9 класів були підготовлені художні номера, які демонструвалися під час святкового концерту в сільському Будинку культури ( завідувач філії Павленко Т.В., учитель музики Муляр Т.В.) 
   


  21.10.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:23305,вул.Шкільна3, с.Дзвониха,Тиврівський район,Вінницька область

Тел.:(04355)2-36-17

Email:dzvonykha1910@ukr.net

https://drive.google.com/file/d/1nAFa6uRIkex0hNjK3SCNfpO8TRvZA0nu/view?usp=sharing